Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü komedyenler arasında kıyasıya rekabet yaşandı! İşte ipi göğüsleyen isim!

Ünlü komedyenler arasında kıyasıya rekabet yaşandı! İşte ipi göğüsleyen isim!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- 2022 yılının ilk çeyreğinde en çok habere konu olan komedyenler belli oldu! Habermetre’nin araştırmasına göre, ünlü isimler arasında kıyasıya rekabet yaşandı.

İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, 2022 yılının ilk 4 ayında en çok habere konu olan komedyenlerini açıkladı. Listede Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar zirvenin sahibi oldu.

Habermetre araştırması için 10 bini aşkın Türk internet sitesi taranarak 2022’nin ilk çeyreğinde en çok habere konu olan komedyenler belirlendi.

Rapora göre; Cem Yılmaz 13 bin 437 habere konu olarak listenin birinci sırasında yer aldı. Cem Yılmaz’ı 8 bin 91 haberle gündeme dair yaptığı yorumlarla dikkat çeken Şahan Gökbakar takip etti.

Ünlü komedyenler arasında kıyasıya rekabet yaşandı! İşte ipi göğüsleyen isim! 104

Final yapan ‘Maske Kimsin Sen’ yarışmasında jürilik yapan ve aynı zamanda gösterilerine devam eden Doğu Demirkol da 4 bin 757 habere konu olarak listenin 3. sırasında yer aldı.

Demirkol’u, 3 bin 201 habere konu olan Ata Demirer takip etti. Konuşanlar programıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya ise 2 bin 110 habere konu olarak listenin 5. sırasına yerleşti.

Ünlü komedyenler arasında kıyasıya rekabet yaşandı! İşte ipi göğüsleyen isim! 105

Beyazıt Öztürk 2 bin 47 haberle 6. sırada, Yasemin Sakallıoğlu bin 155 haberle 7. sırada, Tolga Çevik 830 haberle 8. sırada, Mesut Süre 584 haberle 9. sırada, Feyyaz Yiğit ise 381 haberle listenin 10. sırasında yer aldı.