Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü oyuncu Demet Evgar’dan ‘Altın Portakal Film Festivali’nde şıklık itirafı!

Ünlü oyuncu Demet Evgar’dan ‘Altın Portakal Film Festivali’nde şıklık itirafı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Antalya’da bu yıl 58’incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ödül töreninde kırmızı halı ve kapanış galasında, her yıl olduğu gibi bu yıl da şıklık yarışı yaşandı. Görkemli geceye festivalde yer alan filmlerin dünyaca ünlü yönetmenleri, oyuncular, Türk sinema ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü yıldızları ile Antalyalı sinemaseverler katıldı.

Törene katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, aşılanmayla birlikte Türkiye’nin de artık normalleşmeye başladığını söyledi. Festivalde bu yıl, Cumhuriyet tarihinin en büyük yangını olan Manavgat yangını nedeniyle ‘Gelecek umutla yeşerecek’ sloganıyla yola çıkıldı.

Ünlü oyuncu Demet Evgar'dan 'Altın Portakal Film Festivali'nde şıklık itirafı! 13

Kırmızı halıda oyuncular ve sinemaseverler maskeleriyle geçiş yaparken Demet Evgar annesinin diktiği kıyafetle halıdan geçti. Bordo renkli omuzdan askılı kıyafetiyle dikkati çeken Evgar, “Annemin diktiği kıyafetle geldim. Ödül vereceğim. Filmleri izleyemedim. Çok verimli bir festival olduğunu duydum. Çok genç yeteneklerin yeni filmler yaptığını duyunca da özledim. Çok özledik festivallere katılmayı. Pandemi döneminde eşofmanlarla otur otur nereye kadar. Süslenebildiğim kadar süslendim” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Demet Evgar'dan 'Altın Portakal Film Festivali'nde şıklık itirafı! 14

Demet Evgar’ı geceye annesi hazırladı. Ünlü oyuncunun kıyafetini diken annesinin Evgar’ın şıklığından iyi bir terzi olduğu da anlaşıldı. Demet Evgar bu anları instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaşımına; “Bir Antalya daha bitti. Üzerimize yapışmış pijamalardan bizi kurtaran @antalyaff ‘ ne ve ülkenin bu zor şartlarında da soru sormaktan, film çekmekten vazgeçmeyen tüm sinemacılara sevgi ve saygılarımla.” yazdı. Oyuncunun törene güneş gözlüğü ile katılması da dikkatlerden kaçmadı.