SON DAKİKA
7 Aralık 2022 07:33

SON HABERLER

Ünlüler de bayıldı! O filtre artık Hazal Kaya ile anılıyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, bir süredir sosyal medyayı hayli etkin kullanan isimlerin arasına katıldı. Ünlüler arasında sosyal medya fenomenleri gibi çalışanların yanı sıra daha sakin kalanlar ya da mesafeli durarak nadiren paylaşım yapanlar da var. Hazal Kay ada bir dönem mesafeli durduğu sosyal medyada yaklaşık son bir yıldır hayli etkin bir noktaya geldi!

Özellikle SMA hastası çocuklar için yaptığı paylaşımlara öncelik veren Oyuncu, ayrıca son dönemde hemen her gün bir paylaşım yapmaya özen gösteriyor. Bu konuda profesyonel tavsiyeler de aldığını zaman zaman instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla göstermişti.

Hayranlarının büyük ilgiyle takip ettikleri isimlerden birisi olan Hazal Kaya, yaptığı paylaşımlarla takipçilerini mutlu ediyor. Ekrana son olarak Bizim Hikaye dizisi ile gelen Kaya, ardından oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirmiş ve bir süre projelerine ara vermişti.

Covid 19 salgınının da araya girmesiyle uzunca bir zaman setlerden uzak kalan Hazal Kaya, yaz aylarında çekilen ‘Benden Ne Olur?’ isimli filmde oynadı. Bu süreçte de filmin setinden paylaşımlar yaparak hayranlarını sevindirdi.

Bu arada Hazal Kaya, instagram’da kullanılan bazı filtreleri kullanmayı da çok seviyor. Bir ara dalmaçyalı far filtresi ve daha sonra da yanaklara yıldız ve biraz da çil konduran filtreyi çok sevmiş ve bu şekilde çekilen fotoğraflarını yayınlamıştı oyuncu. Filtreyi kendisinden görüp beğenen pek çok takipçisi gibi ünlü isimler de Hazal Kaya ile anmaya başlamıştı.

Benzer bir durum yeniden yaşanıyor. Kaya, bu kez Zebra desenli far olan bir filtreyle çekilen fotoğrafını paylaştı ve bir anda yayılmaya başladı.

Sosyal medyada bir arkadaşından filtreyi gören oyuncu, popülerliğinin de etkisiyle filtrenin çabuk farkedilmesini sağladı. İlk farkedenlerden biri de Özge Özpirinçci idi.

Bir başka ünlü isim Şebnem Bozoklu da Hazal Kaya ile anılmaya başlayan Zebra filtreli fotosunu paylaştı ve Kaya’yı etiketledi.

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler