Ana sayfa Sosyal Medya Ünlüler kutlama yarışına girdi, Hazal Kaya sosyal medyayı bombardımana tuttu!

Ünlüler kutlama yarışına girdi, Hazal Kaya sosyal medyayı bombardımana tuttu!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, doğum gününde takipçilerini adeta bombardımana tuttu. Daha önce sosyal medyada çok etkin olmayan oyuncu, bir süredir çevresindeki kişilerin de tavsiyelerine uyarak biraz daha fazla paylaşım yapacağını söylemişti. Hayranlarını mutlu eden bu durum, pandemi döneminden sonra Hazal Kaya’nın adeta bir sosyal medya fenomeni gibi çalışmasıyla devam ediyor…

Oyuncu, bilindiği gibi son olarak Bizim Hikaye dizisiyle ekrana gelmiş, sonrasında oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirmişti. Yaz döneminde ise Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur?’ kitabının aynı isimli filmi için kamera karşısına geçmişti. Hazal Kaya, filmin setinden de hayranları için pek çok paylaşım yaptı.

Ancak 1 Ekim 1990 doğumlu olan Hazal Kaya, iki gündür yaptığı paylaşımlarla adeta kendini aştı! Zaten bombardımana başlamadan önce takipçilerine de ‘kusura bakmayın’ diyerek çok fazla paylaşım yapacağını belirtti. Oyuncu, kendisinin doğum gününü kutlayan meslektaşı arkadaşları, dostları ve sevenlerinin yaptığı instagram’daki yayınları kendi sayfasına taşıyor.

Aralarında Bizim Hikaye dizisinde partneri olan Burak Deniz, babasını oynayan Reha Özcan, kardeşini oynayan Yağızcan Konyalı ile birlikte yakın arkadaşları Songül Öden, Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci, Enis Arıkan, Ceyda Ateş gibi pek çok ünlü ismin de bulunduğu kişilerin güzel dilekleriyle yaptıkları paylaşımları hesabının story bölümüne taşıyor.

Burak Deniz’in paylaştığı fotoğrafa ise çok gülen oyuncu, “Dünyanın en saçma fotoğrafı bu” yorumunu yapması dikkatlerden kaçmadı. 30 yaşına giren oyuncuya güzel dilekler, övgüler, sevgi dolu yorumlar yapılıyor.

İşte o paylaşımlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz…