SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 12:28

SON HABERLER

Vatanım Sensin’de Aleksi olarak iyiydi ama Zalim İstanbul’da Nedim karakteriyle iz bırakacak!

Zalim İstanbul dizisinin Nedim’i gündem oldu!

Televizyon Gazetesi Detay – Geçtiğimiz Pazartesi akşamı Kanal D ekranında izleyicilerle ilk bölümüyle buluşan Zalim İstanbul dizisinde Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur başrollerde yer alıyor.

Dizide bir karakter var ki, daha ilk bölümden herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Agah Beyin felç geçirmiş ve tekerlekli sandalyeye mahkum yeğeni Nedim karakterinden bahsediyoruz.

Berker Güven, karakteri öyle başarılı canlandırdı ki, ekran başındaki izleyiciler onu gerçekten felçli birisi gibi zannetti.

Bu role özel olarak hazırlandığını belirten Berker Güven, aynı durumu yaşayan hastalarla vakit geçirmiş ve onları gözlemlemiş.

Berker Güven’i ise birçok izleyici Vatanım Sensin dizisindeki Aleksi rolüyle hatırlayacaktır. Diziye ikinci sezonda katılan Aleksi, son bölümlerde bir hayli öne çıkan sahnelere sahipti.

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul dizisi, 2. bölümüyle 8 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranında olacak.

Zalim İstanbul İkinci Bölüm Özeti:

Agah Karaçay ile Neriman’ın yaptığı anlaşmayı öğrenen Seher soluğu konakta alıyor! Seher, kayınvalidesi Neriman’ın yaptığı anlaşmayı öğreniyor. Hesabını sormak için soluğu konakta alıyor. Agah Karaçay’ın karşısına dikilen Seher, elindeki paraları yüzüne fırlatarak bu durum karşısında ne kadar net olduğunu gösteriyor.

Agah ise, ilk kez birinin bu kadar rahat olarak tepki göstermesine şaşırıyor. İşin bozulması ve yeğeni için düşündüğü planın ters tepmesine çok sinirleniyor… Seher ve ailesi sıkıntılı durumun çözülmesi sonrasında konakta çalışmaya başlıyorlar. Agah’ın eşi Şeniz bu durumdan rahatsız olamaya başlıyor. Sürekli Seher’i sıkıştırarak, konaktan ayrılmalarını sağlamaya çalışıyor…

Öte yandan Ceren, zengin bir yaşamın hayali ile geri dönülmesi zor bir karar alıyor. Bir gece Cenk’in odasına giderek amacı için harekete geçiyor…

İlgili Haberler