Ana sayfa Dizi Arşivi Ya Çok Seversen dizisi oyuncu kadrosu, hikayesi, fragmanı ve tüm detayları

Ya Çok Seversen dizisi oyuncu kadrosu, hikayesi, fragmanı ve tüm detayları

tarafından ker_def

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı, 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan yeni dizisi Ya Çok Seversen heyecanla beklenen bir dizi.

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan ikilisinin enerjisi ve uyumunu izleyiciler merakla bekliyor. Afiş çekimleri neşeli bir ortamda geçen dizide iki başrol oyuncunun çekimlerin perde arkasında yaşadıkları da ilgi çekti.

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, ‘Ya Çok Seversen’ için geri sayım başladı. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan dizinin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen afiş çekiminden backstage videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda ikilinin samimi halleri ve uyumu şimdiden izleyenleri etkiliyor.

Bürsin ve Sancaktutan ikilisinin dışında dizinin oyuncu kadrosundu; Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler bulunuyor.

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

‘Ya Çok Seversen’ 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de…