Ana sayfa Sosyal Medya Yalçın Hafızoğlu’nun önemsemediği ilk dizisi, aslında kariyerinin en büyük şansıymış!

Yalçın Hafızoğlu’nun önemsemediği ilk dizisi, aslında kariyerinin en büyük şansıymış!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Genç oyuncu Yalçın Hafızoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Hızır Ali Çakırbeyli karakteri ile büyük popülerlik elde etti. Oyuncunun ilk dizisi ise 2016 yılında 3 bölüm yer aldığı Kiralık Aşk olmuştu. Oyuncu o dönemde yaşadıklarını Sabah gazetesinin youtube kanalındaki röportajda anlattı.

Yalçın Hafızoğlu, Elçin Sangu ile Barış Arduç ikilisinin meşhur olduğu Kiralık Aşk dizisindeki rolünü konuk oyunculuk olarak bile tanımlamıyor. İlk işinde, kamera önünde nasıl durması gerektiğini bile bilmeden yer aldığını anlatan Hafızoğlu, “Diziyi bilmiyorum, neyi oynayacağımı bilmiyorum. O zaman denk geldi, ilk bir şeylere başlamak çok zor bir süreç” diye konuştu.

Barış Arduç ve Elçin Sangu ile birlikte yer aldıklarını ve o dönemde dizinin çok sevildiğini anlatan Yalçın Hafızoğlu, projeden sonra ikiliyi hiç görmediğini söyledi.

Yalçın Hafızoğlu'nun önemsemediği ilk dizisi, aslında kariyerinin en büyük şansıymış! 8

Daha ilk setindeyken kendisine Barış Arduç’un çok iyi davrandığını anlatan Yalçın Hafızoğlu, şunları anlattı: “Barış Arduç’un bana iyi davrandığını hatırlıyorum. Heyecanlıydım, muhabbet ettiğimizi hatırlıyorum. Güzeldi, öyle bir deneyimdi.”

Kiralık Aşk dizisinde kendisine enteresan gelen şeyi de anlatan Yalçın Hafızoğlu, dizide kendisinin kısacık yer aldığı bölümün yayınlanmasının ardından yaşadığı Moda’da ergenlik çağındaki gençlerin yanına gelerek kendisi ile fotoğraf çektirmek istediklerini anlattı. O anlarda çok şaşırdığını ve ne olduğunu kavramakta da zorlandığını ifade eden oyuncu, “Öyle bir diziymiş o” diyerek şaşkınlık yaşadığını söyledi.

Kiralık Aşk gibi çok etkili ve bugün bile konuşulan bir projede tesadüfen yer alan Yalçın Hafızoğlu, bu projede yer almasının kendisi için ne kadar önemli olduğunu daha sonra anlamış.

Yalçın Hafızoğlu'nun önemsemediği ilk dizisi, aslında kariyerinin en büyük şansıymış! 9

Yalçın Hafızoğlu, “İyi bir dizi olduğundan, yüksek reyting aldığından haberim var. Ancak benim bir sahne ile o kadar ilgi göreceğimden haberim yoktu. Sonuçta o dizinin starları var, ben öyle gittim bir iki sahne oynadım gibi düşünüyordum. Meğerse insanlar o dizide oynayan herkese ilgi gösteriyormuş. Beni hala sadece oradan bilen var” diyerek şaşkınlık yaşadığını anlattı.

Kiralık Aşk dizisinin yurt dışında da çok sevildiğini anlatan oyuncu, hala insanların dizinin neden bittiğini ve devam edip etmeyeceğini kendisine sorduğunu da gülümseyerek anlattı.

Oyuncu, “Benim öyle basın açıklaması yapacakmış gibi bir halim mi var? Biten her diziyi bana soruyorlar” diyerek de gülümsetti.