SON DAKİKA
26 Haziran 2022 13:53

SON HABERLER

Yargı dizisinde alınan karar bomba etkisi yaratır!

1 Mayıs Pazar akşamı izleyicilerle yeni bölümü buluşamayacak olan Yargı dizisinin 8 Mayıs akşamı 31. yeni bölümünün ekrana geleceği Kanal D tarafından duyuruldu. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde duygu yüklü anlara şahitlik edeceksiniz.

Dizinin 31. yeni bölümünde Ceylin ile Ilgaz boşanmaya karar veriyor… Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden duygusal anların yaşandığı bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Ilgaz Ceylin’le beraber tuttukları evi terk ederken Ceylin ise onunla yüzleşmek için peşinden gidiyor. Yaşanan yüzleşmenin ardından ikili, boşanma kararı alıyor.

Her bölüm sürpriz gelişmeleriyle seyircilerine birçok duyguyu aynı anda yaşatmayı başaran Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda Ilgaz’ın Ceylin’in dinmeyen öfkesi sebebiyle evden ayrılması Ceylin’i gözyaşlarına boğuyor.

Ilgaz’ın “Seni deli gibi seviyorum ama kalamıyorum…” sözleri izleyenleri derinden etkilerken tartışmalarının sonunda boşanmaya karar veren çiftin çaresiz halleri yürekleri burkuyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımı, ekran başındakileri duygudan duyguya sürükleyecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı gibi önemli isimler bulunuyor.

‘Yargı’ yeni bölümü ile 08 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler