Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı dizisinde Ceylin’in ruh hali artık Pınar Deniz’in de gerçeği oldu!

Yargı dizisinde Ceylin’in ruh hali artık Pınar Deniz’in de gerçeği oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları izleyicilerle Kanal D ekranında buluşan Yargı dizisi, ekranda yok. 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından dizilerde çekimlere ara verildi ve televizyon kanalları yayınlarını deprem haberleri ile sürdürdü.

Kanal D’nin geçtiğimiz gün normal yayınlara başlaması ile birlikte dizilere ne zaman yer vereceği de birçok izleyicinin merak ettiği bir konu olmakta. Şimdiye kadar 53 bölümü yayınlanan Yargı dizisinde iki sezondur başarılı performans sergileyen Pınar Deniz, deprem sonrasında yardım faaliyetlerine katkıda bulunan ünlü isimlerden birisi oldu.

Özellikle sosyal medya üzerinden birçok paylaşım yapan, depremzedelerin sesi olmaya çalışan ve çeşitli görüşleriyle de dikkat çeken oyuncunun ruh hali karma karışık…

Deprem felaketi ile ilgili yaşadığı hali “Tarif edilebilir bir duygu değil” diyerek ifade eden Pınar Deniz’in yüzünü görenler, Yargı dizisindeki Ceylin’in ruh halinin üzerine çöktüğünü de fark edebilir.

Yargı dizisinin 53. bölümünde Savcı Ilgaz’ın adalete olan bağlılığı sorgularken, “İnsanın kendi canı olunca hiçbir şeyi görmüyormuş” diyen Ceylin, yıkılmış bir ruh haline sahipti.

Gerçekten de Ceylin karakterinin dizide ortaya koyduğu insanın kendi canı olunca her şeyin bambaşka olduğu gerçeğini, bugün deprem felaketine uğrayanlar çok iyi anlıyor.

Pınar Deniz, kendi yakınlarından birisini bu felakette kaybetmemiş olsa bile, arkadaşlarının böyle derin acılar yaşadığını söyledi.

blank

Ünlü oyuncu deprem felaketiyle ilgili duygularını aktarırken şunları söyledi:

“Kaybettiğim birisi olmadı. Ama arkadaşlarım ve ailem gerçekten çocukluğunu, anılarını, bütün anasını, babasını kaybeden çok oldu. O yüzden çok mutsuzuz. Hep beraber ayağa kalkacağız diye düşünüyorum.”