Ana sayfa Dizi Haberleri Yürek Çıkmazı ve EGO dizisinde aynı dönemde aynı değişiklik yapıldı!

Yürek Çıkmazı ve EGO dizisinde aynı dönemde aynı değişiklik yapıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında Salı akşamları izleyicilerle buluşan Yürek Çıkmazı dizisinde ilk sezon başarılı şekilde devam ediyor. İrem Helvacıoğlu ile Alp Navruz ikilisinin başrolünde buluştuğu dizinin şimdiye kadar 13 bölümü yayınlandı. İyi reytingler alan dizi güçlü bir hikayeye ve çok iyi oyuncu kadrosuna sahip.

Mesut Akusta, Ayça Bingöl ve Mehmet Aslantuğ gibi usta isimlerin de başrolünde yer aldığı dizide, genç oyuncuların performansı da çok ilgi çekiyor. Deprem felaketi nedeniyle 2 haftadır yeni bölümü yayınlanmayan Yürek Çıkmazı’nın ne zaman yeniden izleyicilerle buluşacağı da henüz belli değil. Ancak diziden gelen bilgiler yapım ekibinde önemli bir değişiklik yaşandığını gösteriyor.

Başarılı giden dizinin ekibinde yönetmenin ayrıldığı ortaya çıktı. Basına yansıyan bilgilere göre tecrübeli yönetmenlerden Serdar Gözelekli artık dizide yok. Sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakan Gözelekli’nin yerine ise yine bir başka tecrübeli isim Bahadır İnce dizinin yeni bölümlerinin başında olacak.

Benzer bir değişikliğin Fox TV’de 5 Şubat akşamı ilk bölümü yayınlanan EGO isimli dizide de gerçekleştiği yönünde yine basına bilgiler yansıdı. EGO dizisinde de aynı Yürek Çıkmazı’nda olduğu gibi yönetmen değişikliği yaşandığı ortaya çıktı. Şimdiye kadar dizinin tüm detaylarını oluşturan Doğa Can Anafarta’nın görevini Şenol Sönmez’e devrettiği gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk ikilisini başrolde buluşturan EGO dizisinin, ilk bölümünün yayınlanmasından 6 saat kadar sonra yaşanan büyük deprem, diziyi de geri plana düşürdü.

Melisa Aslı Pamuk’un Antakya’da bulunan anneannesi ile teyzesi de çöken binanın enkazında kaldı ve ekiplerin desteği ile sağ olarak kurtarıldılar.

Ünlü oyuncu da bu süreçte sosyal medya hesabı üzerinden çevrede bulunanlardan destek istemiş ve sonrasında mutlu haberi takipçileri ile paylaşmıştı.