Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisinde Engin sürprizinden sonra bir sürpriz daha var!

Yargı dizisinde Engin sürprizinden sonra bir sürpriz daha var!

tarafından ker_def

Pazar akşamları reytinglerde zirvede yer almaya devam eden Yargı’nın yeni bölümünden heyecan dolu anlara şahitlik edeceksiniz. Yekta tutuklanıyor mu? İşte bu sorunun yanıtını da izleyiciler çok merak ediyor… Geçen bölümün finalinde Engin’in ortaya çıkması sürpriz olmuştu. Senarist Sema Ergenekon’un yeni bölümdeki sürprizleri de çok merak ediliyor.

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı heyecanlı gelişmelere sahne oluyor. Ceylin’in kendisinden bir şeyler sakladığını düşünen Ilgaz, Engin’in videosunu izlemesiyle şok oluyor. Yekta’ya karşı iddiaların büyüdüğü tanıtımda “Yekta, oğlu Engin’in cinayetinde tutuklu mu yargılanacak?” sorusu Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtım izleyenleri ekran başını kilitleyecek bir bölümün sinyallerini veriyor. Tanıtımda Ilgaz, Ceylin’in şüpheli tavırları üzerine Ceylin’in kendisinden bir şey sakladığını düşünüyor. Bu konuyu Eren’le paylaşan Ilgaz’ın “Ceylin’in hayatında bir yabancı gibi hissediyorum.” sözleri dikkat çekiyor.

Zümrüt’ün bebeğinin babasının Osman olduğunu düşünen Aylin test sonucunu öğrenmeye cesaret edemezken Ceylin’den yardım istiyor. Testin sonucu ise merakla bekleniyor. Gençlerin polis çevirmesinden kaçtıkları anlar gerilimi yükseltirken Pars, Engin’in davasında Yekta’nın tutuklu yargılanmasını talep ediyor.

Yargı dizisinde Engin sürprizinden sonra bir sürpriz daha var! 7

Yekta’nın akıbetinin ne olacağı Yargı’nın yeni bölümünün çarpıcı gelişmeleri arasında yer alırken Engin’in videosunu izlemesiyle büyük bir şaşkınlık yaşayan Ilgaz’ın ne yapacağı akıllarda soru işareti yaratıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

‘Yargı’ yeni bölümüyle her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…