Ana sayfa Sosyal Medya Yargı dizisinin ekibi, Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’ın düğününe adeta çıkarma yaptı!

Yargı dizisinin ekibi, Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’ın düğününe adeta çıkarma yaptı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Şu sıralar Yargı dizisinde herkesin akıbetini merak ettiği Neva karakteriyle beğeni toplayan Başak Gümülcinelioğlu, iki yıldır birlikte olduğu meslektaşı Çağrı Çıtanak ile evlendi.

Çıtanak ve Gümülcinelioğlu, Fox TV’nin çok konuşulan Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisinde birlikte rol alıyorlardı. Dizide başlayan aşkları iki yıldır devam eden çift, sonunda evlenerek ilişkilerini taçlandırdılar.

Sen Çal Kapımı dizisinde Çağrı Çıtanak Ferit Şimşek karakterine, Başak Gümülcinelioğlu ise Pırıl Baytekin karakterine hayat veriyordu. İki oyuncunun diziyle birlikte süren aşkları, dizinin bitmesinden sonra da devam etti.
Gümülcinelioğlu ve Çıtanak’ı düğünde pek aileleri, sevenlerinin yanı sıra meslektaşları da yalnız bırakmadı! Kanal D’nin sevilen dizisinde Neva karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu’nun, karakterin ölmesinden sonra diziden ayrıldığı öğrenilmişti. Oyuncunun oynadığı karakter ölse de geçmişi anlatan sahnelerle ekrana gelmeye devam ediyor.

Gümülcinelioğlu’nun düğününe Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon aynı zamanda Yargı’nın Eren Komiser’i olan eşi Uğur Aslan ile katıldı. Ayrıca diziden ilk bölümlerde ayrılan Onur Durmaz ile konuk oyuncu olarak katılan Nergis Öztürk de düğüne katılanlar arasındaydı. Ayrıca dizide Laçin’i oynayan Nilgün Türksever de Başak Gümülcinelioğlu’nu bu mutlu gününde yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

Düğüne katılanlardan birisi de Sen çal Kapımı dizisinde Gümülcinelioğlu ile birlikte rol alan Sitare Akbaş’tı…

Başak Gümülcinelioğlu, düğünde sahneye çıkarak güzel sesiyle de şarkılar söyledi. İki farklı gelinlik giyen oyuncunun sade ve yırtmaçlı gelinlikleri beğeni topladı.

Bu arada gözler Yargı’nın başrolleri Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’i aradı ancak ikili düğünde yoktu. Ayrıca Başak Gümülcinelioğlu’nun Yargı dizisinde abisini oynayan Mehmet Yılmaz Ak da yine düğüne katılmadı. Pınar Deniz’in instagram paylaşımlarından aynı gece Antalya Film Festivali’nde olduğu öğrenildi. Diğer oyuncuların, dizi çekimleri devam ettiği ve sette oldukları için gelemedikleri tahmin ediliyor…

İşte geceden paylaşılan fotoğraflar…

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank