Ana sayfa Sosyal Medya Yargı’nın oyuncusu isyan etti; “‘Ilgaz gerçekten öldü mü?’ sorularıyla bu yaz geçer mi?”

Yargı’nın oyuncusu isyan etti; “‘Ilgaz gerçekten öldü mü?’ sorularıyla bu yaz geçer mi?”

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Yargı dizisi 29 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan sezon finaliyle izleyiciye veda etti.

Senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan ve gerek hikayesi gerekse oyunculuk performanslarıyla Türk dizi dünyasına yeni bir soluk getiren Kanal D dizisi Yargı,  34. bölümüyle sezona veda etti.

Nefesleri kesen bir bölümle sezon finali yapan Yargı’nın final bölümünün son sahnesinde, izleyiciyi 6 ay sonrasına götüren, Ceylin ve Eren arasında yaşanan konuşmalardan Ilgaz’ın öldüğü ve hatta Ceylin tarafından öldürüldüğü anlaşılıyor.

Herkes sezon finalinde gördüğü düğün sahnesiyle çiftin mutluluğa ulaşacağını sanırken Ilgaz’ın Ceylin tarafından öldürülmüş olma ihtimali izleyiciyi allak bullak etti. Kimi izleyiciler Ilgaz’ın öldüğüne inanmayarak, Eren’in ‘Ilgaz’a bunu nasıl yaparsın’ cümlesini mecazi anlamda kurduğuna dikkat çekti.

Ilgaz’ın öldüğünü düşünen izleyiciler ise sosyal medyada, Ilgaz’sız bir Yargı’nın mümkün olamayacağını vurguladı. Seyirciyi ikiye bölen durum karşısında, dizide ‘Osman’ karakterine hayat veren Onur Özaydın sosyal medyadan yaptığı paylaşımla izleyiciyi bir nebze olsun güldürmeyi başardı.

Instagram hesabından efektlerle yaşlandırılmış görüntüsünü yayınlayan oyuncu paylaşımına, “‘Ilgaz gerçekten öldü mü?’ sorularıyla geçecek bir yaz sonrası ben” notunu düşerek senarist Sama Ergenekon’u etiketledi.

Herkesin merak ettiği, ‘Ilgaz öldü mü?’ sorusunun cevabı, Yargı’nın Eylül ayında yayınlanacak 2. sezonda yanıt bulacak.