SON DAKİKA
21 Nisan 2019 03:11

SON HABERLER

Yaşamayanlar dizisinin galasına ünlüler akın etti!

BluTV’nin yeni vampir dizisi “Yaşamayanlar”ın gala gecesi 4 Eylül Salı gecesi Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda yapılan görkemli bir davetle gerçekleştirildi.

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce Kirkova gibi başarılı oyuncuların yer aldığı BluTV’nin merakla beklenen vampir dizisinin ön gösteriminin yapıldığı gecede “Yaşamayanlar” dizisi oyuncuları “Vampirler” ve “Vampir Avcıları” ekibi olarak tam kadro kırmızı halıda yönetmen Alphan Eşeli ile birlikte poz verdi.

İstanbul 74’ün düzenlediği, sanat, medya ve iş dünyasından pek çok simanın bir araya geldiği geceye; Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Melisa Şenolsun, Ozan Dolunay, Ahu Yağtu, Sema Öztürk gibi isimler katıldı.

Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen galanın atmosferi dizinin konseptine uygun dekorasyonu ile misafirleri büyüledi. Dokuma makinelerinin olduğu alanda dizide kullanılan tüm kostümler sergilendi.

Bir grafiti sanatçısının duvara vampir çizdiği gecede mekanda dizinin dekorunda kullanılan detaylar da büyük beğeni topladı.

Dizinin 1. bölümünün izlendiği ve yoğun katılımın olduğu gecede sahne alan Kadıköy Acil, Kamufle ve Da Poet adlı gruplar konukları şarkılarıyla eğlendirdi.

Heyecanla beklenen “Yaşamayanlar” alternatif işlere imza atarak Türkiye’nin en sevilen dijital platformlarından biri haline gelen BluTV’de 6 Eylül Perşembe saat 19:00’da izleyicisiyle buluşacak.

Sevgilisi Kerem Bursin’e destek olmak adına Serenay Sarıkaya’da galada yer aldı.

Nefes Nefese’de rol alan Melisa Şenolsun, galada cesur bir kıyafet giymişti.

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç’ın uyumu dikkat çekti.

Berrak Tüzünataç, galaya tek başına geldi.

İlgili Haberler