Diriliş Ertuğrul yayında değil ama en çok konuşulan dizilerden!

05 Eylül 2018 Çarşamba, 14:03
Diriliş Ertuğrul yayında değil ama en çok konuşulan dizilerden!
Ajans Press, Ağustos ayının televizyon raporunu çıkardı.

Ağustos ayının televizyon raporu incelendiğinde, en çok konuşulan yapımın geçen ay da liderlik koltuğuna oturan Erkenci Kuş olduğu görüldü. Star TV’nin sevilen yapımı hakkında 241 yazılı basın haberi tespit edildi.

TRT 1’de yayımlanan Diriliş Ertuğrul ise 180 haberle listenin ikinci sırasında yer alırken, bu iki yapımın geçtiğimiz ay olduğu gibi ilk iki sırada yer alması dikkat çekti.

İlginç olan bir başka durum ise Diriliş Ertuğrul’un yayında olmamasına karşın, hala çok konuşuluyor olmasıydı.

Star TV’nin Nefes Nefese dizisi bile yayında olduğu ayda Diriliş Ertuğrul kadar konuşulmadı.

Star TV’nin yeni yapımı Nefes Nefese ise 157 yazılı basın yansımasıyla en çok konuşulan üçüncü dizi olmayı başardı.

Show TV’nin sevilen yapımı Meleklerin Aşkı başarılı reyting oranlarıyla dikkat çekerken, 141 haberle listeye dördüncü sıradan giriş yaptı. Fox TV’nin gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk 130 habere konu olarak en çok konuşulan beşinci yapım olmayı başardı.

Ajans Press’in 1- 31 Ağustos tarihleri arasında yaptığı yazılı basın incelemesinde, Kanal D’nin yeni ve dikkat çeken yapımları arasında yer alan Koca Koca Yalanlar,129 yazılı basın haberiyle en çok konuşulanlar arasında altıncı basamakta yer aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127, Çukur 96, Yasak Elma 92, Çocuklar Duymasın ise 89 yazılı basın haberiyle en çok konuşulan diğer diziler oldu.

diriliş ertuğrul haberleri için

erkenci kuş haberleri için