Ana sayfa Dizi Haberleri Yaz dizilerinden ilk fire verildi! Atv’nin yeni başlayan dizisi final yapıyor!

Yaz dizilerinden ilk fire verildi! Atv’nin yeni başlayan dizisi final yapıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Televizyon kanalları, zorlu geçen sezon sonrası yaz döneminde de izleyenleri dizisiz bırakmıyor. Yaz dizileri, özellikle romantik komedi türündeki yapımlar olarak ekranda boy göstermeye başladı Haziran ayından beri. 4-5 bölümü geride bırakan dizilerin reytingleri de yavaş yavaş akıbetlerini belirlemeye başlamış görünüyor!

Maliyeti kurtarmayan ve düşük reytingleri nedeniyle ekranda kalması zorlaşan diziler birer birer gidecek! Zaten yaz ekranında çok fazla alternatif yok ama kanalların iddiasını sürdüremeyen ve bütçe sıkıntısı yaşatan dizileri ekranda tutma imkanı da kalmıyor bir süre sonra.

Atv, yaz sezonunda farklı yapımları ekrana getiren kanal oldu. Sevmek Zamanı, Gül Masalı ve İçimizdeki Ateş dizileri, diğer kanallardaki dizilere rakip diziler olarak ekrana gelmekte. Şimdilik İçimizdeki Ateş ve Gül Masalı dizisi, reytingleriyle kanalın devam ettirdiği yapımlar. Ancak Sevmek Zamanı dizisi için ne yazık ki final kararı alındı!

İlhan Şen ve Deniz Işın’ın başrolünde yer aldıkları dizi, tanıtımlarıyla ilgi çekmişti. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi, beklenen ilgiyi toplayamadı. Reytingleri düşük gelen dizi için kanal daha fazla beklemeden bitirilmesine karar verdi!

Bu akşam (18 Temmuz) ekrana gelecek olan 5. bölüm ile birlikte Sevmek Zamanı dizisi ekrana veda ediyor! Geçtiğimiz yaz, Burcu Özberk ile Aşk Mantık İntikam dizisinde oynayan İlhan Şen, romantik komedideki performansı ile sevilmişti. Dizi, reytingleri yüksek gelince sezonda da devam etmişti. Ancak bu kez tahminler tutmadı!

Deniz Işın da özellikle Sefirin Kızı dizisiyle büyük bir çıkış yakalamıştı. Oyuncu, başarılı performansı ile beğeni topluyor. Fakat Deniz Işın ve İlhan Şen’in başrolünde yer aldıkları Sevmek Zamanı, beklenen reytingleri alamadı! Bu da kanalın erken final kararını getirdi… Yaz dizilerinden ilk fire veren de atv oldu!

Firuze ile Kağan’ın yarım kalan aşkı için diziyi takip edenler bu karardan hiç mutlu değil! Sevmek Zamanı’na biraz daha şans verilmesi görüşündeler. Ancak bu eleştiriler, ne yazık ki kararı değiştirmiyor! İlhan Şen ile Deniz Işın’ın uyumu ve partnerliği, dizinin sadık izleyicileri tarafından beğenilmişti. Bu nedenle erken veda izleyiciyi üzen bir gelişme oldu…

İşte Sevmek Zamanı dizisinin final fragmanı: