SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:08

SON HABERLER

Yemekteyiz bugün 21 Haziran Cuma 409. bölüm haftanın finalinde kim kazandı?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yemekteyiz yarışmasında bir hafta daha tamamlandı. Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği yarışma programında 21 Haziran Cuma günü 409. bölüm ekrana geldi.

Yemekteyiz haftanın 5. gününde yarışan isim Çağatay Bostancı oldu. 25 yaşında, öğrenci ve Çorumlu. Makina mühendisliği okuyor. Aynı zamanda oturduğu sitenin kafesini yönetiyor. Anlaşılması kolay bir insan olduğunu ve sivri noktaları olmadığını söylüyor.

Çağatay Bey’in menüsü şöyleydi:

Soğuk ayran çorbası
Çıtır tavuk topları ve peynir sosu
İtalyan salatası
Lokum ve Naçoz
Afrika sandalı

Çağatay Bey kaç puan aldı?

Özge Hanım 8
Kübra Hanım 7
Seyithan Bey 7
Büşra Hanım 8

Yarışmacılar toplamda kaç puan aldı?

Özge Hanım 16
Kübra Hanım 19
Seyithan Bey 19
Büşra Hanım 16
Çağatay Bey 30

81 haftadır devam eden programda bir ilk yaşandı ve Onur Büyüktopçu’nun puanları olmadan diğer yarışmacılardan ilk kez bu kadar çok puan alan Çağatay Bey birinci oldu.

Haftanın sonuncusu 22 puanla Kübra ve Özge Hanım oldu.

Haftanın finalinde kim birinci oldu?

Videodan final günü fragmanını izleyebilirsiniz:.

İşte 17-21 Haziran haftası yarışmacıları:

Birinci gün yarışmacısı Özge Bilici. 31 yaşında, ev hanımı Amasyalı, 9 yıllık evli iki çocuğu var. Daha önce muhasebecilik, kuaförlük ve satış danışmanlığı yapan yarışmacı şimdi çalışmıyor. Düşündüğünü pat diye söyleyen biri olarak kendisini tanımlıyor.

Haftanın 2. günü yarışmacısı Kübra Dirikol. 20 yaşında Siirtli ve tıbbi laboratuvar teknikeri. Ancak şu anda çalışmıyor. Kendisini ani çıkışları olan bir kişi olarak tanımlıyor.

Haftanın 3. günü yarışacak isim Seyithan Başkan. Aşçı, 42 yaşında, Batmanlı. 20 yıllık evli 10 yaşında kızı var. Aşçılık mesleğinden dolayı 1. olacağını söylüyor.

4. günü yarışmacısı Büşra Töre. 27 yaşında, ev hanımı ve Erzurumlu. 3 yıllık evli ve bir çocuğu var. İşten ayrılınca en büyük favorisinin yemek yapmak olduğunu ve dolayısıyla yarışmada da iddialı olduğunu kazanacağını söylüyor.

5. günü yarışmacısı Çağatay Bostancı. 25 yaşında, öğrenci ve Çorumlu. Makina mühendisliği okuyor. Aynı zamanda oturduğu sitenin kafesini yönetiyor. Anlaşılması kolay bir insan olduğunu ve sivri noktaları olmadığını söylüyor

İlgili Haberler