Ana sayfa Dizi Haberleri Yemin dizisinde Feride olarak parladı, Teşkilat dizisinde Celine olarak göz dolduruyor!

Yemin dizisinde Feride olarak parladı, Teşkilat dizisinde Celine olarak göz dolduruyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2015 yılında Kiralık Aşk dizisinde rol alarak setlere adım atan Cansu Tuman’dan bahsediyoruz. Yemin isimli günlük dizide Feride karakteri ile popüler bir oyuncu haline gelen Cansu Tuman’ın kariyerinden önemli roller bulunuyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterinin gençliğini oynayarak da dikkatleri çeken oyuncu, Öğretmen isimli dizide de Merve karakterini canlandırmıştı. Kanal 7’deki Yemin dizisinde geçen 2 yıllık deneyimin ardından Cansu Tuman önce Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Aysu Hatun karakterini canlandırdı, ardından da yine TRT1 ekranındaki Teşkilat dizisine Celine karakteri ile katıldı.

Yemin dizisinde Feride olarak parladı, Teşkilat dizisinde Celine olarak göz dolduruyor! 8

Cansu Tuman’ın hayranları da hızla artıyor ve oyuncuyu aksiyonu bol olan Teşkilat dizisinde görmekten de memnun olduklarını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla ortaya koyuyorlar.

Sevenlerine her fırsatta teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Cansu Tuman, oyunculuğa daha küçük yaşlarda ilgi duymaya başladı ve sonunda hayalini de gerçekleştirmiş oldu.

Cansu Tuman, “Daha çocukken televizyon karşısına geçip, ‘ben de oyuncu olacağım derdim’. Aileme, arkadaşlarıma kafamdan senaryolar uydurup oynar ve çok eğlenirdim” diyerek, geçmişten bu yana mesleğe olan tutkusunu dile getirdi.

Yemin dizisinde Feride olarak parladı, Teşkilat dizisinde Celine olarak göz dolduruyor! 9

Cansu Tuman’ın Teşkilat dizisinin üçüncü sezonuna katılması ve Celine karakteri ile hikayede yer alması, hem daha popüler olması hem de yapımcılardan yeni teklifler alması noktasında fayda sağlayacak gibi gözüküyor.

Teşkilat dizisi Pazar akşamları TRT1 ekranında yayınlanıyor ve geniş bir izleyici topluluğuna hitap ediyor. Murat Yıldırım’ın başrol olması ile ivme kazanan hikayesi ile Teşkilat dizisi üçüncü sezonda da başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.