Ana sayfa Dizi Haberleri Yeni gününde Afili Aşk dizisinde beklenen öpüşme gerçekleşti!

Yeni gününde Afili Aşk dizisinde beklenen öpüşme gerçekleşti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Çarşamba günleri yayınlanan Afili Aşk dizisi önce Cumartesi’ye alınmıştı. 7 Mart’ta Hizmetçiler dizisinin başlayacak olması nedeniyle Afili Aşk,Perşembe günlerine kaydırıldı.

Geçtiğimiz hafta İdlib’den gelen şehit haberleri nedeniyle yayınlanmayan yeni bölümü 5 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u buluşturan dizinin 36.bölümünde Ayşe ve Kerem arasında dizi takipçilerinin hasretle bekledikleri öpüşme sahnesi gerçekleşti.Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Pamuk Prenses masalı gerçek olur ve prens, prensesi öperek uyandırır! Buse, anne ve babasıyla masal ödevini gerçekleştiremeyince devreye Ayşe giriyor. Tam da Kerem’i öpmek için güzel bir fırsat olan bu durum hemen uygulamaya geçiyor.

Ayşe, Buse’ye Kerem’i aratarak ondan yardım istemesini sağlıyor. Buse’yi kıramayan Kerem ise onun bu isteğini geri çevirmiyor. Prens olan Kerem, Ayşe’nin güzelliği karşısında zorlansa da belli etmemeye çalışıyor. Ancak sonuç itibariyle onu öpmek zorunda kalıyor ve bakın neler yaşanıyor…