SON DAKİKA
28 Ocak 2023 10:23

SON HABERLER

Yeter artık kavuşsunlar! Kuzey Yıldızı dizisinde ayrılığa devam mı, tamam mı?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu, Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken dizide, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız ve Kuzey karakterlerinin bir türlü birlikte olamamaları ve sürekli araya farklı meselelerin girmesi izleyicileri de rahatsız etmeye başladı. Hep aynı kısır döngü yaşanıyor gibi bir hissiyat oluştu. Dizinin yeni bölümünde Kuzey ve Yıldız yeniden yakınlaşacak, ancak şans bu kez aşka gülecek mi, merakla bekleniyor…

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın bu akşam ekrana gelecek 37. bölümünde Kuzey ve Yıldız, peşlerindeki tehlikenin ne denli büyük olduğunu görmüştür. Kuzey, fırsattan istifade Yıldız’ın çok yakın koruması olacaktır. Bulut, attığı her adımda Kuzey’le Yıldız’ı biraz daha yaklaştırdığını fark etmiştir.

Yıldız, hem yakınları için korkmakta hem de Kuzey’in ilgisinden mutlu olmaktadır. Ama aralarındaki o büyük engel… O her şeyi mahvetmektedir. Kuzey’in duruşması gelip çatmış, Kuzey Yıldız’ı aşkı, özgürce kanatlanmak için duruşmadan çıkacak kararı beklemektedir. Şans, bu kez talihsiz aşıkların yüzüne gülecek midir?

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler