SON DAKİKA
18 Haziran 2019 12:03

SON HABERLER

Yılmaz Erdoğan’ın siyah atletli hali esprilere konu oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan siyah atletli bir fotoğrafını instagram hesabından paylaştı. Eski eşi Belçim Bilgin bu paylaşıma emoji ile yanıt verince, oyuncunun hayranları bu duruma şaşırdıklarını belirten yorumlar yaptılar.

Yılmaz Erdoğan’ın takipçileri ise esprili yorumlarıyla dikkatleri çekti.

İşte o yorumlardan bazıları:

-Ben senin kas yapabilme ihtimalini sevdim.

-Adamin atleti bile siyah

-Hamza mı çalıştiriyor

-Abi bir hatuna atayım derken yanlışlıkla burda mi paylaştın naptin -Feriştah görmesin

-Mükremin edeleli kaslarıyla adeta bir şov yapıyordu
-Abi yaşıtların torun sevıyo yapma böyle şeyler yaa

İşte Yılmaz Erdoğan’ın o paylaşımı:

YILMAZ ERDOĞAN KİMDİR?

Yılmaz Erdoğan (d. 4 Kasım 1967, Hakkari), oyuncu, yazar ve yönetmen. Sadri Alışık Ödülleri en iyi erkek oyuncu, Altın Kelebek Ödülleri en iyi komedi dizisi, AACTA en iyi yardımcı erkek oyuncu, Afife Tiyatro Ödülleri Cevat Fehmi Başkurt özel ödülü sahibidir.

İlk kez 1988 yılında Olacak O Kadar adlı televizyon komedi programının senaryo yazar kadrosunda yer aldı. 1993 yılında kendi yazdığı ve Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro isimli televizyon dizisi ile geniş kitleler tarafından tanındı. Erdoğan 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile evli kalmış, 1996 yılında Berfin Erdoğan isimli bir kız evladı dünya gelmiştir. 2006 yılından itibaren Türk sinema ve dizi oyuncusu Belçim Erdoğan ile evli olan sanatçının bu evlilikten 2010 yılında doğan Rodin Erdoğan isimli bir erkek çocuğu vardır

İlgili Haberler