Ana sayfa Dizi Haberleri Yürek Çıkmazı, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş’in reytinglerini sarsabilecek bir dizi geliyor!

Yürek Çıkmazı, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş’in reytinglerini sarsabilecek bir dizi geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Salı akşamları dizi rekabetinde çok önemli projeler bulunuyor. 1. yılını dolduran Üç Kız Kardeş isimli Kanal D dizisi, çok başarılı bir ikinci sezon performansı ortaya koyuyor. Ayrıca yeni başlayan atv’deki Ben Bu Cihana Sığmazam ile TRT1’de izleyici ile buluşan Yürek Çıkmazı dizileri de gayet başarılı işlere imzalarını atıyor. Fox TV’de ise Taçsız Prenses isimli yeni dizi izleyicileri derinden etkileyen bir hikayeye sahip. Star TV’de beklenen ilgiyi görmeyen Gecenin Ucunda dizisinin de yine salı akşamları ekrana geldiğini belirtelim.

İşte böyle güçlü dizilerin yer aldığı ve reytinglerin parçalandığı Salı akşamlarına bu sefer de Aile isimli Show TV dizisi geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ikilisini başrolde buluşturan dizinin çok etkili bir çıkış yapması da bekleniyor. 5 yıldır Kıvanç Tatlıtuğ’u bekleyen hayranları çok heyecanlı.

8 yıl önce yayınlanan Medcezir dizisinden sonra da Serenay Sarıkaya yeniden televizyon ekranına döneceği için Aile dizisinin güçlü bir anlamı bulunuyor. İki etkili oyuncunun çok iyi bir dizi çifti olacağına yönelik ilk bulgular da fragmanlar ile sunulmuştu. Yani salı rekabetine katılacak olan Aile dizisi ile birlikte her şey baştan aşağıya değişebilir.

Show TV’nin Aile dizisiyle birlikte Salı akşamlarında reytinglerin zirvesine çıkmak gibi bir hedefi var. Bu hedef tutturulabilir mi bilinmez ama, rakip dizilerin sadık izleyicilerini kendisine çekebilecek bir dizi projesinin gelmekte olduğu da gerçek.

Aile dizisiyle birlikte salı rekabetinde diğer tüm yapımların reytinglerinde bir düşüş yaşanabilir. Bazı dizilerin sadık izleyicisini kaybetmesi beklenmese de yine de Aile gibi çok etkili bir projenin varlığı, salı rekabetinde dengeleri sarsacaktır.

7 Mart Salı akşamı televizyon ekranında çok önemli bir dizi yarışı yaşanacak ve reytinglerin nasıl şekilleneceğini, kimin kazanıp kimin kaybedeceğini söylemek şimdilik mümkün görünmüyor.