SON DAKİKA
20 Eylül 2019 11:07

SON HABERLER

Yüzleşme 1. Bölüm Özetini İzle

Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta ve Macit Koper’in oynadığı Yüzleşme 5 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Masal, geçmişiyle yüzleşmek için Kalender Kasabası’na geri dönüyor. Videodan dizinin birinci bölümünden özet görüntüleri izleyebilirsiniz.

Masal, 15 yıl önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını bıraktığı Kalender Kasabası’na bambaşka bir kimlikle geri dönüyor. Kendisinden çalınan hayatının intikamını almak amacıyla ve ona bunu yapanlarla tek tek yüzleşiyor.

15 yıl önce Kalender Kasabası’nda yaşadığı olay sonrası ailesinden ve hayatından koparılan genç kızın intikam almak için geri dönmesinde en büyük destekçisi ise Zümrüt oluyor.

“Ben Masal, bir gecede hayallerimi, ailemi ve ilk aşkımı aldılar elimden. Ama ölmedim. İntikam almak için mezarımdan geri döndüm. Şimdi Gonca’yı ve her şeyi elimden alanlarla yüzleşme zamanı” sözleriyle intikam yemini eden genç kadın kasabadaki toprakları almak istiyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği yapan Fikret’in, iflas etmesi ise yıllar önce yurt dışına yerleşen Ömer’in tekrar kasabaya dönmesine neden oluyor. Fikret’in tüm vekaletinin Ömer’de olması, toprakları almak isteyen Masal ile Ömer’i karşı karşıya getiriyor.

Kalender Kasabası’nda pandoranın kutusu Masal’ın gelişiyle aralanıyor. Kasaba sakinleri ise şimdiye kadar hiç şahit olmadığı olaylara tanıklık ediyor.

İlgili Haberler