SON DAKİKA
2 Ekim 2022 13:31

SON HABERLER

Yüzleşme dizisinde Zümrüt’ün korkunç planı! Masal gerçeği sonunda öğrendi!

Kanal D’nin yeni dizisi Yüzleşme 19 Mart Salı akşamı izleyicilerle 3. bölümüyle buluştu. Kadrosunda; Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide Zümrüt karakterine Yeşim Ceren Bozoğlu hayat veriyor. 110 kilodan 52 kiloya düşen ve yeni imajıyla dizide kendini gösteren Yeşim Ceren Bozoğlu, başarılı bir performansa imza atmakta.

Yüzleşme dizisinin 19 Mart akşamı ekrana gelen yeni bölümünde Masal, kendisine şantaj yapan kişinin Şükran olduğunu öğreniyor! Videodan o sahneyi izleyebilirsiniz.

Masal, Ufuk’un öldürüldüğü gece fotoğrafını çeken kişinin Şükran olduğunu bedestende bulduğu bileklik sayesinde öğreniyor. Soluğu Zümrüt ve Şükran’ın yanında alan genç kız öfkesine hakim olamıyor. Şükran’ın düşürdüğü bilekliği göstererek hesap soran Masal, öfkeden çıldırıyor. Zümrüt ise telaşlanarak Masal’ı sakinleştiriyor.

İntikamını alabilmek için Masal’ın olanları öğrenmemesini isteyen Zümrüt, herkesin düşündüğünden çok daha tehlikelidir. Zümrüt’ün Masal’a tuzak kurduğu ve Ufuk’u öldürdüğünü kimsenin öğrenmemesi gereklidir. Bu yüzden Şükran için de korkunç bir planı vardır. Peki Masal, Zümrüt’ün gerçek yüzünü görebilecek mi?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler