Ana sayfa Dizi Haberleri Zeynep Çamcı imaj değiştirdi, Güzel Günler dizi hayranları bu görüntüye mest oldu!

Zeynep Çamcı imaj değiştirdi, Güzel Günler dizi hayranları bu görüntüye mest oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Zeynep Çamcı uzun bir aradan sonra ekrana Güzel Günler dizisiyle döndü, bu geri dönüş hayranlarını çok sevindirdi. Pazar akşamları Show TV ekranında yayınlanmaya başlayan Güzel Günler dizisinin ilk bölümünün ortalamanın üzerinde reytingler elde etmesi herkesi çok memnun etti. Dizi ekibi de mutlu oldu, izleyiciler de böyle hoş bir hikayenin beğenilmesinin memnuniyetini yaşadı. Güzel Günler, yeni bölümlerde çok daha iyi reytingler alabilecek bir yapım olarak gözüküyor.

Her şeyden önce insan hikayeleri toplumdaki birçok kişiye kendi hayatlarını hatırlatıyor ve bu durum da izleyicilerin ekranda kendi hallerini buldukları için de izlemeye teşvik ediyor. Başka insanların hayatlarındaki deneyimlerden faydalanmak isteyenler için de Güzel Günler dizisi dikkat çeken bir hikaye sunuyor.

Zeynep Çamcı da ekibin en önemli üyelerinden birisi ve hikayede Altan karakteri ile yer alıyor. Dizide Altan karakterinin erkeksi görüntüsü sonrasında ikinci bölümde imaj değiştirerek daha kadınsı bir görüntüye dönmesi de Zeynep Çamcı hayranlarını adeta mest etti.

Zeynep Çamcı imaj değiştirdi, Güzel Günler dizi hayranları bu görüntüye mest oldu! 8

Güzelliğini ortaya koyan ünlü oyuncu, takipçileri tarafından etkileyici ve alımlı olarak nitelendirildi. Olgun Toker ile de iyi bir partnerlik süreci içine giren Zeynep Çamcı’nın uzun bir aradan sonra televizyon dizilerine dönmüş olması da memnun edici bir durum olarak değerlendiriliyor.

Sosyal medyada hayranları oyuncunun büyüleyici görüntüsünü konuşuyor. Seyircinin ekranda görmeyi özlediği oyuncu özellikle Twitter’da çok güzel yorumlar aldı. Zeynep Çamcı’nın başrolü paylaştığı oyuncu Olgun Toker’in canlandırdığı “Atakan” karakteri ile kimyaları çok beğenildi.

Zeynep Çamcı imaj değiştirdi, Güzel Günler dizi hayranları bu görüntüye mest oldu! 9

Yepyeni dizisi Güzel Günler ile seyirciden tam not alan Zeynep Çamcı, Seviyor Sevmiyor, Leyla ile Mecnun, Beni Böyle Sev, Adı: Zehra gibi dizilerde sergilediği başarılı oyuncululuğuyla da dikkatleri üzerine toplamıştı.

Güzel Günler dizisinin 13 Kasım pazar günü ekrana gelecek olan ikinci bölümünü çok merak edenler, özellikle de Altan ile Atakan arasındaki ilişkinin nasıl gelişeceğini de heyecanla takip edecek.