SON DAKİKA
2 Şubat 2023 16:43

SON HABERLER

Zorlamayın olmamış! Hande Erçel’i harcamışlar ama Ayça Ayşin Turan müthiş!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Televizyon dizilerinde rastladığımız bir durum, izleyenler için güzel bir sürprize vesile oluyor her seferinde. Oyunculuklarıyla alkışladığımız isimler, kimi zaman dizilerde şarkı da söylüyor ve hayranları da bu durum karşısında büyük sevinç yaşıyor. Ancak tabii oyuncunun sesi güzelse durum alkışlanıyor ve genelde zaten sesi güzel olan oyuncular için bu tür sahneler ekleniyor.

İzleyici için güzel bir sürprize vesile olan bu tür sahnelerden ikisini bu hafta Sen Çal Kapımı ve Arıza dizilerinde izleyeceğiz ama muhtemelen Arıza’da Ayça Ayşin Turan’ın güzel sesinden şarkı dinleyenler, Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’i izleyince aynı duyguda olmayacaklar!

Zira Ayça Ayşin Turan’ın kendi sesinden şarkıyı dinlerken gerçekten oyuncunun güzel sesine hayran kalacaksınız. Ancak Hande Erçel’in kendisinin söylemediği çok belli olan ve playback yapılan şarkıyla yer aldığı sahne, daha şimdiden tanıtımlarıyla birlikte eleştirilere neden olmaya başladı.

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterini oynayan Hande Erçel, rolü gereği şarkı söylüyor gibi yapıyor ama kendisinin söylemediği o kadar belli ki izleyici bu yapmacık durumdan pek de hoşnut olmadı ve tepkisini de sosyal medyada duyurmakta.

Çarşamba günü dizi yayınlandığında muhtemelen eleştirilerin odağında olacak bu sahne. İşte Hande Erçel’in şarkı söylediği o fragman…

25 Ekim Pazar günü (Bugün) yayınlanacak olan Arıza dizisinin 7. bölümde Ayça Ayşin Turan da bir şarkı söyleyecek. Bu sahne, tanıtımda yer aldığında izleyiciler Turan’ın sesine övgüler yağdırmaya başladı. Hem sesinin güzelliği hem sahnenin gerçekliği izleyenleri mest etti.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in şarkı söylediği sahneye atıfta bulunan izleyiciler, iki oyuncunun sahnelerini karşılaştırarak yorumlar yapıyorlar sosyal medyada.

Bir izleyicinin “Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’ya yaptıkları playbackten sonra buraya geldim. Buram buram kalite kokuyor.” yorumu dikkat çekerken, pek çok izleyici de Hande Erçel’in kendi sesiyle değil de başka bir ses kullanılarak çekilen sahne için “Böyle bir duruma düşürmeye gerek var mıydı?” şeklinde yorumlar yapıyorlar.

Hakikaten zorlama bir sahneyle oyuncuya da biraz ayıp edilmiş sanki! Bakalım yayınlandıktan sonra neler söylenecek?

İşte Ayça Ayşin Turan’ın şarkı söylediği o sahne:

işte gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler