Ana sayfa Sosyal Medya Zuhal Topal, bir video paylaştı hem ünlüleri eleştirdi hem de takipçilerini eğlendirdi!

Zuhal Topal, bir video paylaştı hem ünlüleri eleştirdi hem de takipçilerini eğlendirdi!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında hafta için izleyicilerle buluşan Zuhal Topal’la Sofrada programıyla ekranda yer almaya devam eden Zuhal Topal, sosyal medyada da eğlenceli paylaşımları ile biliniyor.

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Efekt ile yüzünü genişlettiği bir videosunu paylaşan Zuhal Topal, takipçilerini bir hayli eğlendirdi.

Ünlülerin paylaşım yaparken düştüğü bazı kaygıları da ti’ye aldığı videosunda doğallığın önemini farklı bir üslup ile ifade eden Zuhal Topal’ın bu paylaşımı beğeni topladı.

Topal’ın videosu 1 saat içinde 40 binin üzerinde izlenme rakamına ulaştı.

Topal’ın takipçileri hem doğallığını beğendiklerini hem de bu tür esprili paylaşımlar yapmasından mutlu olduklarını belirten yorumlar yazdılar.

Bir takipçisi, “Zuhal hanım sizi hep izliyorum çok güzel ve samimi bir insansınız, sizi seviyoruz” yorumuyla dikkat çekti.

İşte Topal’ın o paylaşımı:

?Günaydın?#mutluhaftasonları #snapchats #happyweekend #onlygoodvibes #funny #rainy #mood #beauty #relax

 

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.