Zuhal Topal’dan garip bir açıklama geldi

14 Eylül 2017 Perşembe, 07:50
Zuhal Topal’dan garip bir açıklama geldi

Zuhal Topal’dan “Loca” Açıklaması!

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geçtiğimiz sezonlarda sunduğu “Zuhal Topal’la” isimli programın locasında olan isimlerin yaşadıkları her olayın ardından kendi ismi ile yan yana anılması konusunda sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden bir açıklama yaptı:

“Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe, programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberleri benim ismimle yan yana getirilmeyin!”

İşte o açıklama

Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezonlarda sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan “Zuhal Topal’la” programının locasında yer alan isimlilerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başlandı.

Daha önceden de altını çizerek belirttiğim gibi “Zuhal Topal’la” programının yapımcısı ben, benim eşim yada ailemden biri değildir. Programın yapımcısı Artı Film, Soho Film Zeynep Peker ve Onur Peker’dir. Dolayısıyla muhatap yapımcılardır ve çıkan bu haberlerin muhatabı da onlardır. Söz konusu yapım şirketleri ile sahiplerine kişilik haklarıma verdikleri zararlardan dolayı avukatım aracılığıyla açtığım davalar devam etmektedir.

Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.

zuhal topal haberleri için