Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’nin Öğretmen dizisi stratejisi gün yüzüne çıktı

Fox TV’nin Öğretmen dizisi stratejisi gün yüzüne çıktı

tarafından ker_def

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu “Öğretmen” dizisinin yayın tarihi açıklandı. 4 Mart Çarşamba saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizi, yayınlanan tanıtımlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu, izleyicide büyük merak yarattı.

Dizinin Çarşamba günlerine alınması da önemli bir stratejik karar oldu. Çarşamba akşamı Kuruluş Osman baskın bir dizi olmasına rağmen, Zemheri’nin tutmaması ve Afili Aşk’ın da gün değiştirmesi ile birlikte Öğretmen dizisi için önemli bir fırsat oluştu. Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek dizileri ile rekabet edebilecek düzeyde olan Öğretmen dizisinin gün seçiminin doğru olduğu düşüncesi hakim.

Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşırken, onlara ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor.

İşte Öğretmen dizisinin tanıtım görüntüleri: