Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı dizisinde sürpriz plan devreye giriyor!

Savaşçı dizisinde sürpriz plan devreye giriyor!

tarafından ker_def

Savaşçı dizisinin 94.yeni bölümü 23 Şubat Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. Markus’un ölümünün ardından yeni gelen Merlin, daha da acımasız bir terörist olarak konumlanıyor.

Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in başrollerinde yer aldığı dizinin 94.bölümünde yaşanacakların detayını haberimizde bulabilirsiniz.

Ali Başçavuş ve Selçuk Astsubay’ı kaçıran Merlin, Kopuz Albay’a hayatının en zor seçimini yaptırmıştır. Kopuz Albay, Merlin’e Ali Başçavuş’un adını verirken, Yüzbaşı Kağan da sürpriz planını devreye sokar. Olayların akışı bir anda değişirken Merlin için artık durum, yeni bir
boyut kazanacaktır…

Savaşçı dizisinde sürpriz plan devreye giriyor! 7

Merlin zaman kaybetmeden, yeni hamlesi için bölgede provokasyon çalışmalarına başlar. Gözüne bir Türk Askeri Üssü’nü kestiren Merlin, Türk Askerleri’yle bölge halkını karşı karşıya getirir.

Ancak Yüzbaşı Kağan olayların büyümemesi için elinden geleni yapsa da bölge halkının üsse saldırma girişimi, gerginliği daha da tırmandıracaktır…