SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:07

SON HABERLER

‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Haluk’u Tamer Karadağlı’dan yıllar sonra gelen Pınar Altuğ itirafı!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan ‘Çocuklar Duymasın’da hayat verdiği ‘Haluk’ karakteriyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bir Dinle’ programına konuk oldu.

Tamer Karadağlı programda, yayın hayatına 2002 yılında başlayan 464 bölüm yayınlanarak 2019 yılında ekranlara veda eden ve yayınlandığı dönemde ekranlara damga vuran ‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle ilgili bir itirafta bulundu.

Tamer Karadağlı’nın ‘Çocuklar Duymasın’ dizisindeki partneri Pınar Altuğ, hakkında aldatma haberleri çıkınca diziden ayrılmıştı. Karadağlı, o dönemle ilgili olarak; ‘Pınar ayrıldığında ben de ayrılmalıydım’ dedi.

Oyuncu duygularını; “Pınar’a da söyledim, ‘Keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım’ dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu. Ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı” şeklinde ifade etti.

Programda genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde de bulunan Tamer Karadağlı,  “Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar hepsini düşünürüm.

Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı” şeklinde konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler