Ana sayfa Dizi Haberleri Show TV, Aziz dizisi ile ilgili kararını sonunda verdi!

Show TV, Aziz dizisi ile ilgili kararını sonunda verdi!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de bu sezon ekrana gelmeye başlayan Aziz dizisi, sabit bir izleyici kitlesiyle sezon sonuna kadar geldi. Ramazan ayında bir süre reytinglerinin düşmesi nedeniyle ‘Final mi yapacak, devam mı edecek?’ sorularıyla ikinci sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı bir türlü netleşemedi.

Başrolde yer alan Murat Yıldırım bile dizinin ‘devam mı, final mi?’ şeklindeki durumuna yorum yapamadı. Sorulan sorulara karşın uzun süre Aziz dizisinin akıbeti belli olmadı. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrollerinden Damla Sönmez’in de ayrılması ile Aziz dizisinin finale gittiği düşünülmüştü.

Simay Barlas ve Murat Yıldırım’ın başrollerinde yer aldıkları dizide Aziz ve Efnan’ın aşklarının yanı sıra Hatay’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne katıldığı süreçle ilgili dönemi de ele alıyor olması, diziye ayrı bir anlam katıyor. 1930’lu yıllarda Hatay’da geçen hikayeyi izleyenler, aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün Hatay’ı Türk yurdu yapmak için o dönem harcadığı çabalara da yer verilmesi nedeniyle diziyi başka bir heyecanla takip ediyor.

Bir süre önce reytinglerin düşmesi nedeniyle dizinin final yapacağı şeklinde kulis haberleri dolaşmıştı. Show TV’den ve yapımcıdan bir açıklama bekleniyordu. İzleyici, bu hafta bir sürprizle karşılaştı. Pek çok dizinin final ya da sezon finali yaptığı haftalarda Aziz dizisi için de akıbet belli olacaktı.

Cuma günleri yayınlanan dizinin 28. bölüm tanıtımının yayınlanması ile birlikte her şey anlaşıldı! Tanıtımda yer alan ‘sezon finali’ ibaresi ve sosyal medyada yeni bölüm fragmanına Show TV’den gönderilen açıklamada “Aziz, sezon finaliyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de” şeklinde sözlerle birlikte Aziz’in 2. sezonda da devam edeceği öğrenilmiş oldu.

İzleyenlerin içine su serpen bu açıklama sonrasında sezon finalinde yaşananlar da heyecanla takip edildi. Aziz’in gazeteciyi kurtarmak için gittiğinde Pierre’e yakalanması ve maskeli kişi olarak kimliğinin ortaya çıkması sonrası yaşanacaklar şimdi merakla bekleniyor…