Ana sayfa Dizi Haberleri Star TV’nin yeni dizisi Duy Beni, yaz sezonunda dillerden düşmeyecek!

Star TV’nin yeni dizisi Duy Beni, yaz sezonunda dillerden düşmeyecek!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Sezon finalleri ve finallerle birlikte pek çok diziyi uğurlamaya başladık iki haftadır. Haziran ortasında yeni dizilerin yayınlanmaya başlamasıyla birlikte daha eğlenceli ve renkli yapımlar kanallarda yerini almaya başlayacak. Özellikle romantik komedi türündeki diziler ağırlıkta yer alacak her yaz olduğu gibi ekranda.

Kanallar hazırlıklarına çok önce başlamıştı. Pek çok yaz dizisinin çekimleri başladı, tanıtımları çekildi, hatta bazılarının yayın tarihleri bile belli oldu. Yavaş yavaş ekrana gelmeye başlayacaklar. Haliyle yaz sezonuna damgasını vuracak diziler ve bu dizilerde yer alan çiftler de önümüzdeki günlerin en çok konuşulan konuları arasına girecek.

Sosyal medya şimdiden yaz dizilerinin yeni çiftleriyle ilgili hareketlenmiş durumda! Dizilerle ilgili bilgiler geldikçe, başrollerde yer alan isimlerin ekran uyumları konusunda hayranları hakkında yorumlar da yapılıyor. Duy Beni dizisinin çifti ile ilgili de sosyal medyada şimdiden yorumlar başladı!

Son yılların başarılı iki genç oyuncusu Rabia Soytürk ve Caner Topçu’yu bir araya getiriyor Duy Beni dizisi. Star TV’de yayınlanacak olan dizinin oyuncularının birlikte pozları da sosyal medyaya düştü ve konuşulmaya başlandı.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Karaca karakteri ile dikkatleri çekmişti Rabia Soytürk. Duy Beni dizisinde partneri olan Caner Topçu da bir dönem dizisiyle dikkatleri çekti. Topçu, Barbaroslar dizisindeki İlyas karakteriyle beğeni toplamıştı.

Şimdi iki oyuncu, dram türündeki diziyle ekranlara gelecekler. Dizide ayrıca Berk Hakman ile birlikte usta oyuncular Durul Bazan ve Murat Daltaban da rol alıyor.

Duy Beni dizisinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yanında çok usta isimler var! 45

Kadrosunda pek çok genç ismin yer aldığı diziden gelen ilk fotoğraflar da sosyal medyada merakla izleniyor. Dizinin genç kadrosu ilgi çekerken, yakında çekimleri başlayacak olan dizi için ‘sıra dışı hikayesi ve güçlü kadrosuyla yaz sezonuna damga vuracak’ anonsları yapılıyor…

‘Duy Beni’nin hikayesinde, zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan “zorbalık” olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik dramasıyla ekrana gelecek.

Duy Beni dizisinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yanında çok usta isimler var! 46

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ‘Duy Beni’, yakında Star ekranında seyirci ile buluşacak. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme alıyor.

“Duy Beni”nin güçlü oyuncu kadrosunda bulunan tüm oyuncular şöyle: Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız.

Duy Beni dizisinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu'nun yanında çok usta isimler var! 47

‘Duy Beni’ güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında Star’da…