22 Eylül Cumartesi reyting sonuçlarında Fox TV’ye Bir Deli Rüzgar şoku!

23 Eylül 2018 Pazar, 11:03
22 Eylül Cumartesi reyting sonuçlarında Fox TV’ye Bir Deli Rüzgar şoku!
Cumartesi günleri artık kıyasıya bir rekabet var…

Televizyon Gazetesi Detay / Star TV’deki Erkenci Kuş dizisinin yanı sıra Show TV’deki Yeni Gelin ve TRT 1’deki Kalk Gidelim dizileri seyircileri paylaşmakta…

Fox TV’nin Bir Deli Rüzgar dizisi ise bu 3 dizinin yanında sıyrılma çabasında…

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen Pınar Deniz, Berk Cankat ve Hatice Aslan’ın başrolündeki Bir Deli Rüzgar dizisinin 2. bölümünde nasıl bir sonuç elde edeceği merak konusu olmaktaytı.

22 Eylül Cumartesi reytingleri açıklandı.

Bir Deli Rüzgar dizisi tüm kişilerde 3.37 reyting ve 9.38 izlenme payı ile ancak 5. sırada kendisine yer bulabildi.

AB grubunda ise dizinin durumu daha fenaydı…

Fox TV dizisi AB grubunda 3.47 reyting ve 9.57 izlenme payı ile 6. sırada kendisine yer bulabildi…

15 Eylül’de yayınlanan ilk bölüm ise tüm kişilerde 3.94 reyting ve 12.05 izlenme payı ile birinci sırada yer almıştı. AB Grubunda ise geçen hafta 4.25 reyting ve 14.28 izlenme payı ile dizi 2. sırayı elde etmişti.

2. bölümüyle çıkış yapması beklenen Bir Deli Rüzgar, bırakın çıkış yapmayı yerini bile koruyamadı. Dizinin reyting kaybının anlamı büyük. Geçen hafta 4’lü reytinglerdeki dizi ikinci bölümünde 3,5’lu reytinglerin altına düşerek gelecek için umutsuz bir tablo çizdi.

Bu sonuçlar da gösteriyor ki Erkenci Kuş’un ilk Cumartesi performansı, Yeni Gelin dizisinin de yeni sezonun ilk bölümünün gelmesi dizi izleyicilerini ekrana çekmiş. Geçen hafta Cumartesi günleri elde edilebilen en yüksek reytingler 4 bandındaydı… Ancak Erkenci Kuş bu hafta bunu 6.5’un üzerine taşıdı…

TÜM KİŞİLER GRUBU

AB GRUBU

berk cankat haberleri için

bir deli rüzgar haberleri için