SON DAKİKA
1 Ekim 2022 20:12

SON HABERLER

4N1K Yeni Başlangıçlar 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin 8. yeni bölümü 19 Nisan Cuma günü izleyicilerle FoxPlay ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde hayranlarını neler bekliyor…

Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Barış Yörük’ün başrollerinde yer aldığı dizinin 8. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

7. bölümde neler yaşandı?

Önce üniversitede sonra da staja başladığı ajansta tarzıyla alay konusu olan Yaprak, kimlik bunalımı yaşar. Oğuz’un deyişiyle, “Kızsal Östrojen Sendromu”na girmiştir. Ali ve Barış, Yaprak’ın travmasına çözüm önerileri ararken, birbirlerine düşerler.

Sinan ve Oğuz arasında bağlanmak üzerinden bir iddialaşma olur. Bunun üzerine Oğuz ve Selin, Sinan’a bir oyun oynamaya karar verirler. Oğuz numarasını Sinan’ın telefonunda bir kızın numarasıyla değiştirince, Oğuz’un bile hayal edemeyeceği sonuçlar ortaya çıkar.

Gökhan, Naz’ı bir daha görebilmek için tekrar Güzel Sanatlar’a gider. Naz, Gökhan’ın modellik yaptığı resmi ona hediye edince, Gökhan’ın aklı iyice karışır.

YAPIM: FABRiKA YAPIM

Oyuncular:
Yaprak: Gözde Mutluer
Ali: Atakan Hoşgören
Sinan: Cihan Şimşek
Gökhan: Sina Özer
Oğuz: Cemrehan Karakaş
Barış: Burak Yörük

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler