SON DAKİKA
5 Temmuz 2022 21:34

SON HABERLER

Adı Sevgi dizisinin reytingleri kötü günlerin habercisi gibi oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yayınlanan Adı Sevgi dizisi, pazar akşamları dram izlemek isteyenler için önemli bir alternatif oldu. Gizem Güneş’in Elif karakteri ile öne çıktığı dizinin erkek başrolü ise Yunus Emre Yıldırımer. Elif ile Emir karakterlerinin uyumunu beğenen çok sayıda dizi hayranı bulunuyor.

Sosyal medyada da hem başrol ikilisi hem de hikayesi ile güçlü etkileşimler oluşturmayı tam olarak başaramayan Adı Sevgi dizisi, Yargı ile Teşkilat’ın gölgesinde kalmaya başladı.. İlk başladığında iyi bir çıkış yaparak izleyicilerin dikkatini çeken dizi, üçüncü bölümü ile birlikte bazı sinyaller vermeye de başladı.

Sosyal medyada 27 Mart Pazar akşamı Teşkilat dizisi için 88 bin paylaşım yapılırken, Yargı dizisi için de 66 bin ileti yayınlandı. Adı Sevgi dizisi için paylaşılan mesajların sayısı 8 bine yakındı.. Bu noktada hem Teşkilat hem de Yargı’nın bir hayli gerisinde kalan Adı Sevgi, aynı durumu reytinglerde de yaşıyor.

Rakipleri ilk iki sıra için mücadele ederken, Adı Sevgi dizisinin tüm kişiler kategorisinde altıncı olarak dikkat çektiğini ama AB’de on üçüncülük ve ABC1’de de onunculuk alarak moral bozduğunu söylemek gerekiyor.

atv’nin büyük beklentilerle yayına aldığı dizi, tüm kişiler kategorisindeki izleyicileri etkiledi ve bu değerli bir çıkış. Ortalamanın biraz üzerinde gelen reytingler de aslında dizinin devam etmesini sağlayan en önemli neden olacaktır.

Ancak dizinin hem AB hem de ABC1 kategorilerinde bir hayli düşük oranlar elde etmesi büyük talihsizlik oldu. İki genç oyuncunun setteki çabalarını kamera arkası görüntüleri ile gören hayranlar, ekibin ne kadar fedakarca çalışmalar yaptığının da farkında. Ancak Adı Sevgi dizisinin izleyicilerin yüreğinde henüz tam olarak yer alamadığını söyleyebiliriz.

Dizi ilerleyen haftalarda hikayesi ile daha iyi reytingler alabilir, ancak tüm kişiler kategorisindeki düşüş her şeyi bir anda kötüye çevirebilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler