SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 07:52

SON HABERLER

Ağlama Anne dizisinde Zeynep’ten kötü haber var!

Televizyongazetesi/Detay
Atv’de 25 Kasım Pazar akşam 8. bölümü ekrana gelecek olan Ağlama Anne dizisinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın oynadıkları dizide, Özlem’in Zeynep’e ne yaptığı büyük bir merakla bekleniyorken gelen tanıtımdaki sözler şoke etti!

Çetin, Özlem’den hesap sormaya gittiğinde Özlem’in babasının yanında ‘Ben çok kötü bir şey yaptım’ sözleri, Zeynep’in akıbeti konusunda izleyenleri daha da meraklandırdı.

Damla ve Alev, Zeynep’ten gelecek haberi beklerken, kapıya gelen polislerin ne söylediği de merak konusu. Damla’nın bayılmasına neyin neden olduğunu yeni bölümde öğreneceğiz ancak Özlem’in tuttuğu adamların Zeynep’i kaçırdıktan sonra başına bir iş getireceği anlaşılıyor.

Adnan, tam kızına kavuşmuşken Özlem’in tehlikeli planı yüzünden kızını kaybetmek üzere!

Alev, ne yapacağını bilmiyor ve daha annesi olduğunu bile söyleyemediği Zeynep’in başına gelenlerden dolayı kahroluyor.

Yeni bölüm tanıtımında aileye gelen kötü haberin ne olduğu heyecanla bekleniyor.

İşte 8. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Adnan’ın taşları yerinden oynatan açıklaması herkesin hayatını altüst eder. Duydukları karşısında artık kime güveneceğini bilmeyen Zeynep, Mert’e sığınır. Özlem, boş bulduğu alanda planlarını gerçekleştirir ve Zeynep kayıplara karışır. Hasan, ilk defa vicdanının gözleriyle Alev’e bakar.

Damla, kızı için ilk defa güvenli bildiği yuvasından, alanından çıkar. Alev’le yakınlaşan Damla, Adnan’la kopma noktasına gelir; Adnan, çevrelerinde olduğu sürece belanın peşlerini bırakmayacağına inanır. Ali Osman içinse Alev’in gönlünü kazanabileceği büyük bir yarış başlar.

Genç bir kızın hayatı; kimileri için zafere giden yol olurken kimilerinin de nefesini keser. Zeynep’in ortadan kalkmasını isteyenler mi yoksa ona can olmak isteyenler mi galip gelecektir? Peki ya Zeynep’in gerisinde bıraktığı küçücük bir ipucu olayların çözülmesini sağlayacak mı?

İlgili Haberler