SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:35

SON HABERLER

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Tolgshow’a geliyor…

Tolga Çevik’in sıra dışı programı TOLGSHOW bu hafta, komedi izleyicisinin çok sevdiği ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i ağırlayacak, eğlence yine zirveye taşınacak.

Çevik’in ikiliye sorduğu “Sinema yaparken ne arzularsınız, sizi ne mutlu eder?” sorusu üzerine Cemcir’in “Film ‘konulu’ olursa mutlu oluruz” esprisine Çevik’in “Demek üçümüz de aynı mahalledeniz” diye yanıt vermesi salonu kahkahaya boğdu.

Yeni filmleri ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart’ta vizyona giren Kural ve Cemcir, TOLGSHOW’da kızkardeşleri ile evlenmek isteyen ‘Arkadaşım’ (Tolga Çevik)’ı teste tabi tutan iki ağabeyi canlandırdı. Ağabeylerden birinin kız kardeşinin evliliğine gönüllü olması, diğerinin itirazı ve Arkadaşım’ın onlara karşı verdiği mücadele izleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

O ÇOCUK NİKAHTAN ÖNCE DOĞAMAZ!

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ise 1970’li yıllarda yaşayan bir ambulans doktorunu canlandıran ‘Arkadaşım’ yine karmaşık bir hikayenin içinde… Hamile bir kadın, doğuma dakikalar kala nikahının kıyılmasını isteyince, iş yine Arkadaşım’a düşecek olaylar ardı ardına gelişecek…
25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; gizemli yönetmen Fırat Parlak ve Minik müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW’un 8. bölümü 3 Mart Cumartesi akşamı FOX’ta.

İlgili Haberler