Ana sayfa Dizi Haberleri Aile dizisi ikinci sezonunda büyük değişim bulacaksınız!

Aile dizisi ikinci sezonunda büyük değişim bulacaksınız!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Aile’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Zaman atlaması ile ikinci sezona 3 Ekim Salı akşamı başlayacak olan dizide Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi birbirinden dikkat çeken oyuncular bulunuyor.

Dizinin ikinci sezonunda hikayeye dahil olan Selin Şekerci’nin canlandıracağı Avukat Serap karakterinin hikayede büyük bir çatışma noktası haline gelmesi bekleniyor. Cihan ile Serap ilişkisi Soykan ailesi için yepyeni olayların başladığı bir süreç olacak gibi gözüküyor.

Aile yeni sezon ilk bölümüyle ekrana gelecek. Soykan sofrasının parçalanmasından sonra Aslan dağılan ailesini bir araya toplamaya çalışırken; hayatında temiz bir sayfa açmak için bir marina satın alır. Devin ise ödediği bedellerden sonra Aslan’la evliliğini sonlandırmaya kararlıdır.

Bu yüzden bir boşanma avukatıyla anlaşır. Marinanın açılışında internete sızan bir video, iyileşen yaraları yeniden kanatırken; herkes aynı sorunun cevabını merak eder: “Videoyu kim sızdırdı?”

Aile dizisi ikinci sezonunda büyük değişim bulacaksınız! 7

Devin sızan videodan sonra soluğu herkesten uzak bir sahil kasabasında alır. Ancak tek bir kişiden kaçamayacaktır: Aslan. Aslan, yeniden aile olabilmek ve Devin’in yaralarını sarabilmek için onu ikna etmeye çalışır. Ancak Devin bu aşk için ödediği bedelleri kolay kolay unutamayacaktır.

Hülya derneğinin bağış gecesinde büyük hesaplaşmalar yaşarken; yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşadığını öğrenen Cihan, artık tüm gücüyle Soykanların karşısındadır. Bugüne kadar kendisinden çalınanların bedelini aileye ödetmeye kararlıdır.

Devin’in kendisi ile ilgili öğreneceği acı bir gerçek onu Aslan’la yeniden kopma noktasına getirir. Devin kendini büyük bir dönüm noktasında bulur. Ya kalacak, ya gidecektir artık.

Soykanları etkileyecek büyük bir haber alan Aslan, ailesini bir arada tutabilmek için harekete geçerken; alacağı bir kararla herkesin hayatı geri dönülmez şekilde değişecektir.

‘Aile’ yeni sezonuyla 3 Ekim Salı saat 20.00’de Show TV’de!