SON DAKİKA
29 Ocak 2023 11:29

SON HABERLER

Akrep dizisinde büyük hesaplaşma ve şoke eden azmettirici!

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, artık perşembe günleri izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’, 4 Mart Perşembe günü Star’da izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Reytingleri gün değiştirdikten sonra bir türlü toparlanmayan Akrep için Star TV’nin devam etmek gibi bir kararı var. Ancak reytingler bir türlü istenilen seviyeleri bulamıyor. Dizinin yeni bölümünün daha iyi oranlar getirmesi umut ediliyor. İşte detaylar:

Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür. Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı Ahmet’le karşı karşıya kalır.

‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

Yayın Günü: 4 Mart Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 13. Blm

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Erkan Birgören
Oyuncular: Demet Akbağ (Perihan), Evrim Alasya (Ferda), Bekir Aksoy (Fikret), Yusuf Çim (Aras), Çağdaş Onur Öztürk (Ahmet), Aslı Melisa Uzun (Duru), Beril Pozam (Ayşem), Demet Gül (Hacer), Bertan Asllani (Efe), Esila Umut (İpek), Taha Baran Özbek (Şahin), Feyyaz Gümüş (Hakan), Müge Su Şahin (Merve), Ahsen Türkyılmaz (Ece)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler