Ana sayfa Dizi Haberleri Aksiyon dizilerinin kralı artık Murat Yıldırım! Ramo, Aziz ve şimdi de Teşkilat ile yine olay yaratacak!

Aksiyon dizilerinin kralı artık Murat Yıldırım! Ramo, Aziz ve şimdi de Teşkilat ile yine olay yaratacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Murat Yıldırım, yaklaşık 4 yıl dizilere ara vermesinin ardından Ramo ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapmış ve 2 sezon süren dizi ile birlikte hayranlarını çok memnun etmişti. Ramo dizisinin özellikle ikinci sezonunda yönetmen Çağatay Tosun’un da büyük katkısı ile milyonları ekran başına toplayan Murat Yıldırım, geçen sezon ise Show TV ekranında Aziz dizisiyle yine fırtına gibi esti.

Aziz dizisinin ikinci sezon hikayesi yeterince iyi olmadığı için final kararı gelirken, birçok dizi hayranı bu duruma çok üzülmüştü. Aziz dizisinden sonra Murat Yıldırım’ın bir daha ne zaman ekrana döneceğini merak eden hayranları, Teşkilat dizisinden teklif gitmesiyle bir hayli heyecanlandı. Sonunda TRT’den resmi açıklamada geldi ve Murat Yıldırım yeni sezonda Teşkilat dizisinin başrol erkek oyuncusu oldu.

Aksiyon dizilerinin kralı artık Murat Yıldırım! Ramo, Aziz ve şimdi de Teşkilat ile yine olay yaratacak! 19

Çağlar Ertuğrul’un Serdar karakteri ile 2 sezon boyunca çok başarılı işlere imza atmasının ardından Teşkilat dizisi yenilenen hikayesi ve çekim mekanları ile bambaşka bir yapım olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Üçüncü sezon çekimleri başlayan ekip, bu sefer Ankara’da değil, İstanbul’da çalışacak ve yeni dönemde hikayede de büyük değişimler yaşanacak. Murat Yıldırım’ın Ömer Atmaca karakteri ile başrolünde yer alacak olması, Teşkilat dizisinin üçüncü sezonu öncesinde diziye olan ilgiyi çok daha fazla artırdı.

Murat Yıldırım da son 3 sezondur aksiyon dizilerinde yer alan bir oyuncu olarak, yeni dönemde de yine aksiyon projesini tercih etmiş oldu. Usta oyuncunun partneri Deniz Baysal ile çok başarılı bir süreç geçirmesi bekleniyor.

Birçok dizi hayranı tarafından “aksiyon dizilerinin kralı” olarak görülmeye başlayan Murat Yıldırım, 3 yıllık süreçte üçüncü aksiyon dizisiyle bu sefer TRT1 ekranında milyonları etkileyecek.

Aksiyon dizilerinin kralı artık Murat Yıldırım! Ramo, Aziz ve şimdi de Teşkilat ile yine olay yaratacak! 20

Murat Yıldırım, Teşkilat dizisini beğeniyle takip ettiğini ve böyle bir yapıma katıldığı için de memnun olduğunu ifade etti. Deniz Baysal ile Murat Yıldırım ikilisinin ilk pozları da hayranlardan büyük ilgi çekti.

Merak uyandıran yeni hikayesi ve aksiyon sahneleriyle Pazar akşamları Teşkilat dizisi, Yargı ile büyük bir reyting rekabetine çıkacak. İki dizinin milyonlarca izleyiciyi ekran başına topladığı biliniyor ve rekabet de çok sert geçecek.

Murat Yıldırım’ın Teşkilat dizisine katılması ile birlikte her şey yoluna girdi ve dizinin hayraları da heyecanla üçüncü sezonun başlamasını bekliyor.