Ana sayfa Dizi Fragmanları Al Sancak 17. yeni bölümde Ali Yüzbaşı sevdasını mı yoksa görevini mi seçecek?

Al Sancak 17. yeni bölümde Ali Yüzbaşı sevdasını mı yoksa görevini mi seçecek?

tarafından ker_def

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak, 1 Haziran Perşembe günü 17. Bölümüyle TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Yeni bölümde önemli olaylar yaşanacak. Ali Yüzbaşı, sevdası ve görevi arasında kalıyor… Gülseren hakkındaki gerçekler ortaya çıkıyor!

“Şahin ve Serçe aşkı imkânsız değil” Ali’nin üstü kapalı itirafı sonrasında Nadia ve Ali’nin ilişkisi boyut kazanacaktır. Nadia’dan hoşlandığını belirten Ali, görev ile sevgisi arasında kalırken, bundan sonraki süreçte ne kararlar verecektir?

Elizabeth için ölüm çanları çalıyor! Sacit ve Ali ikilisi yaptıkları araştırma sonrasında Elizabeth’in Gülseren olmadığını öğrenirler. Nadia, Sacit ve Ali’nin şüphelerinin doğru olduğunu anlar. Elizabeth onun gerçek annesi değildir. Nadia şimdi ne yapacaktır?

Boran için büyük zafer! Ölen bomba uzmanın yerine geçen Süleyman ile operasyon yapan Nadia büyük bir risk içindedir. Boran ve Elizabeth yemi yutmuş, tam operasyon başarıyla sonuçlanacakken Elizabeth, Nadia’nın olayı çözdüğünü anlar.

Boran’ı arayıp bilgi veren Elizabeth, Nadia’nın gerçekleri bildiğini söyler. Boran anında Nadia ve Süleyman’ı esir alır. Her şeyden habersiz Boran’a tuzak kuran Ali ve Pençe Tim, Nadia ve Süleyman’ı karşılarından esir düşmüş halde görünce şok olur. Ali şimdi ne yapacaktır?