Ana sayfa Dizi Haberleri Al Sancak, Ateş Kuşları ve Kuruluş Osman dizilerinin set malzemeleri deprem bölgesinde!

Al Sancak, Ateş Kuşları ve Kuruluş Osman dizilerinin set malzemeleri deprem bölgesinde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin çok sevilen dizilerinden Kuruluş Osman 4 sezondur atv ekranında yer alıyor. TRT1’de yeni başlayan Al Sancak ile atv’de yine bu sezon başlayan Ateş Kuşları dizileri de milyonlarca izleyiciye ulaşan yapımlar oldu.

Bu üç dizinin yapımcısı da Mehmet Bozdağ… Daha önce Mehmetçik Kutül Amare, Destan ile Bozkır Arslanı Celaleddin dizilerini de yapan Bozdağ Film, kendi envanterinde bulunan çeşitli araç ve malzemeleri deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için seferber oldu.

Yapımcı Mehmet Bozdağ da set karavanları ile jenaratörlerin deprem bölgesine gönderildiğini sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Mehmet Bozdağ, yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: “Bozdağ Film olarak set karavanları ve jeneratörlerimizi deprem bölgesi için an itibariyle yola çıkardık. Sağ salim bölgeye intikal etmesini diliyoruz. Yolunuz açık olsun.”

Birçok yapım firması da benzer çabalar ortaya koyarak dizi dünyasının depreme desteğini ortaya koymaya devam ediyor.

Yapım firmaları üst üste paylaşımlar yaparak deprem felaketinden etkilenenlere yardım ulaştırmak için ellerinden geleni sergilediklerini belirten mesajlar paylaşıyor.

Demet Özdemir başta olmak üzere birçok ünlü oyuncu da bu konuda sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla öncülük etmiş ve set karavanları ile jeneratörlerin deprem bölgelerine gönderilmesi gerektiğini ortaya koymuştu.

Televizyon ve Sinema Filmi Yapımcıları Meslek Birliği de yaptığı duyuruda deprem bölgesine gönderilmek üzere yapım firmaları arasında maddi ve ayni yardımlar için çalışma başlatıldığını duyurdu.

Al Sancak, Ateş Kuşları ve Kuruluş Osman dizilerinin set malzemeleri deprem bölgesinde! 7

Türkiye’nin son yıllarda yükselen en önemli ihracat ürünlerinden olan dizilerin ve sinema filmlerinin yapımcıları ortaya koyduğu duyarlılık ile takdiri hak etti.