Ana sayfa Dizi Fragmanları Al Sancak dizisi 18. bölümde Ahtapotun kolları kesildi!

Al Sancak dizisi 18. bölümde Ahtapotun kolları kesildi!

tarafından ker_def

‘Al Sancak’, TRT1 ekranındaki 18. bölümüyle büyük ilgi görürken, #AlSancakDizisi etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu. Al Sancak’ta Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi’nin, Boran’ın elinden Nadia ve Süleyman’ı kurtarmaları ve Ali Yüzbaşı ile Nadia’nın Ahtapot’un kolu olan Boran’ı öldürmeleri bölüme damga vurdu. ‘Al Sancak’ın 18. bölümünde neler oldu? İşte detaylar:

Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi, Boran tarafından çok zor bir karar vermek zorunda bıraktı. Bir tarafta Nadia ve Süleyman’ın hayatı diğer tarafta ülke güvenliği söz konusuydu. Eğer Ali, Boran’ın şartlarını kabul ederse atom bombası geri dönüşsüz bir yola çıkacak, sonunda döne dolaşa Türkiye’yi vuracaktı.

Ali Yüzbaşı, bu cendereden çıkabilmek için hiç kimsenin cesaret edemeyeceği müthiş bir hamlede bulunarak bomba uzmanı Mustafa Başçavuş’a zaman ayarlı atom bombasını aktif hale getirmesini emretti. Mustafa, emri yerine getirdi ve geri sayım başladı. Atom bombasının patlamasından Pençe Timi son anda kurtulurken açığa çıkan Nadia, infaz öncesi Ahtapot tarafından sorgulanmak üzere yola çıkarıldı. Süleyman da yanındadır.

Pençe Timi’nin sıkışıp kaldığı tesisin dışı Boran’ın adamlarıyla doluyken Ali, bir yolunu bulup Sabri ile beraber dışarı çıktı. Ali Yüzbaşı ve Sabri önce Süleyman’ı daha sonra Nadia’yı; ahtapotun elinden kurtarmayı başardı. Ali Yüzbaşı ve Nadia’nın peşine takılan Boran’ı ise Ali Yüzbaşı ile Nadia öldürdü.

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Dizinin 19. yeni bölümü gelecek hafta yine heyecanlı anlar yaşatacak.