Ana sayfa Dizi Fragmanları Al Sancak dizisinde Nadya yeni hayatıyla şaşırtacak, Pençe Timi’ne de bir sürpriz var!

Al Sancak dizisinde Nadya yeni hayatıyla şaşırtacak, Pençe Timi’ne de bir sürpriz var!

tarafından ker_def

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak 13. Bölümüyle 4 Mayıs Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Nadia’nın yeni hayatı izleyicileri şaşırtacak… Pençe Timi’ni bekleyen sürpriz nedir? İşte yeni bölümden detaylar:

Sacit Paşa’nın kararı ile resmi muhbirlik süresi boyunca hapis hayatı yaşayan Nadia bu zaman zarfında Ali ile görüşemez. 44 günün sonunda özgürlüğüne kavuşan Nadia’yı yeni hayatında neler beklemektedir? 44 gün sonra karşılan Nadia ve Ali’yi neler beklemektedir?

‘’Pençe Timi, Emre’nin peşinde’’… İstihbarat personeli Emre bir operasyon esnasında kaçırılıp örgüt tarafından esir edilmiştir. Emre’yi kurtarmak için Pençe Timi denizaşırı bir ülkeye operasyon düzenler. Büyük bir örgüt kampına baskın yapan Pençe Timi’ni hangi sürprizler beklemektedir?

‘’Nadia’nın yeni hayatı’’

Hapisten çıkan Nadia soluğu Ali Yüzbaşı’nın evinde alır. Nadia’nın özgürlüğüne kavuştuğunu duyan Elizabeth kolyeyi ister. Nadia içinde büyük sırlar olan kolyeyi Elizabeth’e verecek midir?

‘’Düşmanlar ile Ali yüz yüze’’

Kolyeyi ele geçirmek için Nadia ile buluşmaya giden Boran ve Elizabeth’in bütün hesapları Ali’nin zekice planı sayesinde sekteye uğrar. Ali’yi karşılarında gördüklerinde bu yüzleşmeye nasıl tepki vereceklerdir? Büyük bir risk alan Ali’nin bundan sonraki planı ne olacaktır?

“Al Sancak” 13. Bölümüyle 4 Mayıs Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de.