Ana sayfa Dizi Fragmanları Aldatmak 35. bölüm sezon finalinde Güzide hayatının kararı ile karşı karşıya!

Aldatmak 35. bölüm sezon finalinde Güzide hayatının kararı ile karşı karşıya!

tarafından ker_def

atv’nin, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ilgiyle izlenen dizisi ‘Aldatmak’ Perşembe akşamı etkileyici bir sezon finaliyle ekrana gelecek.

Aldatmak dizisi 35. bölümüyle sezon finali yapacak. Çok başarılı bir sezon geçiren dizinin hikayesinde de önemli gelişmeler yaşanacak. İşte Aldatmak dizisi sezon finalinde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Yeşim’in çaresiz hamleleri Zeliş’le arasındaki gerilimi bir kez daha artırırken, oğlunun iyiliğini gözeten Güzide’nin bu birlikteliğe vereceği tepkiyi kestirmek kolay değildir.

Yeşim yüzünden ismi bütün ülkede skandallarla anılan Tarık, düşmanlarının dikkatini çekmeye başlarken geçmişe dair başka gizemlerin kapısı aralanır.

Tarık dostu olarak bildiği bir düşmanı ile karşı karşıya geldiğinde ani bir karar verip dönüşü olmayan bir hamle yapar. Tarık, gözlerden uzakta oynadığı bu oyunun en büyük düşmanı tarafından izlendiğinden habersizdir.

Korkunç bir trafik kazası, Güzide ve ailesinin yüreklerine ateş düşürür. Kritik bir anda bir ikileme girilir. Güzide, hayatının en zor kararını vermek üzeredir.