Ana sayfa Dizi Haberleri Aldatmak dizisi, Bir Zamanlar Çukurova gibi olmayacak! Reytingler düştü, Vahide Perçin’e verilen kredi bitti!

Aldatmak dizisi, Bir Zamanlar Çukurova gibi olmayacak! Reytingler düştü, Vahide Perçin’e verilen kredi bitti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir Zamanlar Çukurova dizisi, atv ekranında 4 sezon büyük başarılar elde etti. Dizinin ilk 3 sezonunda yer alan Vahide Perçin de canlandırdığı Hünkar karakteri ile milyonların sevgisini kazandı. Usta oyuncu, bu etkili dizi sayesinde geniş bir kitlenin desteğini alarak Aldatmak dizisiyle ekranlara çok iyi bir dönüş yaptı.

Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal’in de başrolünde yer aldığı Aldatmak dizisinde Vahide Perçin’i yine güçlü bir kadın karakteri ile izliyoruz. Hünkar karakteri gibi yine baskın bir kadın rolünde Vahide Perçin, adeta imzasını bir kez daha atıyor. Güzide karakterinin yaşadıkları, hikayenin akıcı bir şekilde sunulması, güçlü oyuncu kadrosu derken Aldatmak dizisi beşinci bölümü geride bıraktı.

Dizi hayranlarının ilk 4 bölümde çok büyük ilgi gösterdiği ve reytinglerde birincilik kürsüsüne de çıkarttığı Aldatmak dizisi için beşinci bölümün sonuçları pek de iyi gelmedi. Dizinin izleyici kaybı yaşadığı, ilginin azalmakta olduğu ve reytinglerde birinciliğin artık zorlaştığı sonuçlarla anlaşıldı.

Dizinin dördüncü bölümde tüm kategorilerde elde ettiği yüksek reytingler, beşinci bölümde yine tüm kategorilerde ciddi bir düşüş olarak gerçekleşti. Tüm kişilerde geçen hafta birinci olan Aldatmak dizisi, bu hafta beşincilik elde edebildi. Geçen hafta AB grubunda ikinci olan dizi, bu hafta beşinci oldu. ABC1 grubunda ise geçen hafta üçüncülük gelmişti, bu hafta yedinci sırada yer alabildi.

Anlaşılan Vahide Perçin için izleyicilerin Bir Zamanlar Çukurova’nın hatırına verdiği açık destek, anlaşılan yavaş yavaş azalıyor. Aldatmak iyi bir dizi ve atv ekranında dizi izlemeyi sevenleri tatmin eden bir dram yapımı.

Hikayenin akıcı bir şekilde sürmesi diziye ilgili artıracak diye düşünülürken, reytinglerin düşmeye başlaması ile birlikte izleyicilerin tam da tatmin olmadığı anlaşılıyor.

Aldatmak dizisinin önümüzdeki hafta bir miktar daha izleyici kaybı yaşaması muhtemel gözüküyor. Ancak kemik bir kitle var ki, diziyi ve Vahide Perçin’i yalnız bırakmayacaktır.

Aldatmak dizisi şayet tüm kategorilerde ortalama reytinglerde kalabilirse sezon sonuna kadar devam edebilecek bir güce de sahip gözüküyor.