SON DAKİKA
9 Aralık 2022 22:15

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde Ömer ve Rüya’nın ne kadar şirin bir çift olduğunu hissedeceksiniz

Ölmek var ama Alev Alev dizisi için bu yoldan dönmek yok! Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Rüya ile Ömer’in pazarda satış yaptığı anların dikkat çektiği tanıtımda Rüya, Ömer’i baş başa eğlenebilecekleri bir yere götürüyor. Rüya’nın yaptığı sürpriz sonucunda Ömer’in sahneye çıkacağı an Perşembe akşamı heyecanla beklenecek.

Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan’ın uyumlarının çok başarılı olduğu zaten dizinin en başından bu yana ifade edilen bir gerçek… Rüya ve Ömer karakterleri birbirlerine çok yakıştı ve 12. yeni bölümde de bu dizi çiftinin ne kadar eğlenceli olabileceğini izleyeceksiniz. Bir yanda Ömer aşkını kendi hayatının gerçeklerini göstererek zorluyor, diğer yanda ise Rüya, sevdiği adamı hiç de alışık olmadığı ortamlarda sınıyor. Dizide “ölmek var dönmek yok” sözünü çok duyacaksınız ama bu ikilinin şirinliklerine de adeta bayılacaksınız. İşte 12. bölümden 1. fragman:

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ALEV ALEV’İN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çiçek’in yaptığı basın açıklamasından sonra, Tomris ve Çiçek ayrı ayrı sorguya alındı. Ortaya çıkan gerçeklerden sonra Tomris giderek köşeye sıkışırken, Ozan ve Ömer’in desteğiyle Kayabeyli ailesini alt edecek büyük bir koz elde ettiler. Gazeteye gelen Tomris, sarnıçtaki yangının gerçek nedenini anlattı. Bunun üzerine harekete geçen Ozan ve Ömer, sarnıçtan çıkartılan tarihi eserlerin saklandığı depoyu bulmayı başardı. Çelebi, bu hamle karşısında öfkeden deliye dönerken, Kenan’ın da onlara yardım ettiğini anladı. Tarihi eserlerin bulunmasıyla Tomris de Çelebi’ye karşı güç kazandı.

Cezaevinden çıkan Bülent’in dönüşü ise Tomris ve Çiçek’e zor anlar yaşattı. Bülent, Atlas’ı zorla alıp götürürken, Çiçek ve Tomris duruma müdahale edebilmek için hemen harekete geçti. İskender’in Atlas’a olan sevgisini bilen Çiçek, son çare olarak ona başvurdu. Atlas’tan vazgeçmeyen Tomris, Bülent’e hastanelerin devrini teklif etti. Çiçek’ten duyduklarından sonra ne yapacağını bilemeyen İskender ise sonunda yardım teklifini kabul ederek Atlas’ı alıp geri getirdi.

Ömer’den beklediği itirafı duyamadıkça sabrı tükenen Rüya ise Çiçek’in de cesaretlendirmesiyle harekete geçmeye karar verdi. Bu sırada antikacıda Rüya’yı düşünen Ömer, bir anda karşısında onu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Ömer, aralarındaki duruma son noktayı koyarak Rüya’yı öptü. İkili arasında yaşanan bu aşk dolu anlar izleyicinin de büyük beğenisini kazandı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler