Ana sayfa Sosyal Medya Alina Boz’dan Bir Peri Masalı’na pastalı veda!..

Alina Boz’dan Bir Peri Masalı’na pastalı veda!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Fox TV ekranında yeni sezonun en farklı ve başarılı hikayelerinden birisi olacağı sunumuyla izleyicinin karşısına çıkartılan Bir Peri Masalı dizisi ne yazık ki, alınan final kararı ile izleyicileri üzdü.

Alina Boz ve Tarık Emir Tekin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, 20 Aralık Salı akşamı yayınlanan final bölümüyle ekrana veda etti.

Alina Boz Bir Peri Masalı’na aşağıdaki paylaşımıyla veda etti. Ekip, setin son günü, hazırlanan pastayı kesti. Alina Boz paylaşımına; “Elveda masalım. Son kez paydos” notunu düştü.

Alina Boz'dan Bir Peri Masalı'na pastalı veda!.. 61

Nazan Kesal, Müfit Kayacan, Kadir Çermik, Hazal Filiz Küçükköse ve Mustafa Mert Koç gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı Bir Peri Masalı dizisi ekranlarda sadece 13 bölüm kalabildi. Reytinglerin düşük gelmeye devam etmesi dizinin sonunu getirdi.

Alina Boz'dan Bir Peri Masalı'na pastalı veda!.. 62

Son dönemin başarılı oyuncularından Alina Boz en son Maraşlı dizisinde rol almış ve ve burada canlandırdığı ‘Mahur’ karakteriyle kariyerinde büyük bir sıçrama yaşamıştı. Alina Boz, Maraşlı’dan sonra ekranlara bir süre ara vermişti. Oyuncunun Bir Peri Masalı ile ekranlara dönüş haberi ise hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak Boz’un heyecanla beklenen dizisi uzun soluklu olamadı.