Ana sayfa Dizi Haberleri Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’na Yürek Çıkmazı dizisi için inanılmaz bir destek akıyor!

Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’na Yürek Çıkmazı dizisi için inanılmaz bir destek akıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında yakında başlayacak olan Yürek Çıkmazı dizisinden ilk fragmanın yayınlanması ile birlikte izleyicilerin de heyecanının arttığı sosyal medya paylaşımları ile ortaya çıktı. Daha önce Cennetin Çocukları ismi ile anılan dizinin adı, Yürek Çıkmazı olarak değiştirildi.

Atike Hınçlıer’in aynı isimli romanından uyarlanan Yürek Çıkmazı dizisi, alkolün bir adamı ve ailesini ne kadar büyük felaketlere sürükleyebileceğinin bir yansıması olacak. Alp Navruz ile İrem Helvacıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizide, bir kadının çocukları için ayakta kalma hikayesi de birçok kişiyi derinden etkileyecek.

Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu'na Yürek Çıkmazı dizisi için inanılmaz bir destek akıyor! 8

Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek gibi önemli oyuncuların da kadrosunda yer aldığı dizi ağır bir dram hikayesi olarak ekranda yerini alacak. TRT1’in yine çok iyi reytingler alarak birincilikleri toplamayı hedeflediği dizinin başrol çiftine ilgi de çok yoğun…

İrem Helvacıoğlu ile Alp Navruz ikilisinin iyi bir uyum sağlayacağını düşünen hayranları, sosyal medyadan destek paylaşımları ile Yürek Çıkmazı dizisini öne çıkartmaya devam ediyor.

Dizi hayranları fragmanı çok beğendiklerini ve çok iyi bir hikaye izleyeceklerini anladıklarını belirten mesajlar paylaşıyor. “Hayatı boyuncu susmuş kadınların sesi” olacağı ifadesi ile TRT1 tarafından paylaşılan dizinin kadın izleyicileri hedeflediği de bu mesajdan anlaşılıyor.

Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu'na Yürek Çıkmazı dizisi için inanılmaz bir destek akıyor! 9

“İrem Helvacıoğlu tam bir dram kadını” diye yorum yapan bir izleyici, ünlü oyuncuya acı dolu hikayelerin çok yakıştığını düşünüyor. Bir başka izleyici ise Alp Navruz’un dizilerini severek takip ettiğini ve bu yapımların da hep kalbine dokunan işler olduğunu vurguladı.

Avukat Zeynep karakterinin İrem Helvacıoğlu’na çok yakıştığını belirten bir başka izleyici ise, Alp Navruz’un da karakterini oynamadığını, yaşadığını bu nedenle de ekrana çok yakıştığını belirtiyor.

İki genç ve başarılı oyuncuya yeni dizilerinin yayınlanması öncesinde hayranlarından çok büyük bir destek geldiğini, sosyal medyada dizinin öne çıktığını ve beklentinin de bir hayli yüksek olduğunu belirtelim.

Güçlü hikayesi ve etkileyici oyuncu kadrosu ile birlikte Yürek Çıkmazı dizisinin TRT1 ekranına büyük katkıları olması bekleniyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz duyurulmadı.